Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, de eddig bárkit kérdezt...

Foryixing kérdése:

Félek, de eddig bárkit kérdeztem, azt mondta lehetetlen?

Figyelt kérdés

A volt barátom itt volt nálam, és hát.. egyedül voltunk itthon. Nekem épp megvolt a menstruációm, de már a vége felé jártam. Bugyi volt rajtam, rajta alsónadrág, kivettem a betétemet, rá ültem és úgy izgattuk egymást. Később elkezdtem kiverni neki, és éreztem az előváladékát, és rá ment a bugyim külső részére is. A kezem olyan volt, de nem értem magamhoz, ő sem az után.

Azt mondta vegyem le a bugyim azért a biztonság kedvéért, nehogy baj legyen.

Olyan 5 perccel később az izgatása után elmentem kezet mosni és kimostam ott lent is, de felnyúltam. Utána egy jó adag vér kilökelt.


Azóta eltelt egy hónap, nem vettem észre különösebb változást, de most kellene megjönnie és egyenlőre 2 napja késik.

Nem tudom mit kéne csinálnom, még várok, de lehetséges hogy terhes lennék? Nem lenne annak már előjelei?

Köszönöm a válaszokat előre is..



2019. máj. 5. 23:40
 1/9 anonim válasza:
90%

Ha biztosra akarsz menni, menj, vegyél a dm-be, rossmannba egy terhességi tesztet, az megmondja, hogy terhes vagy-e (99%-ra).

De én kicsi esélyt látok rá, hogy terhes lennél.

2019. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Vegyél terhességi tesztet, már csak azért is, hogy megnyugodj.

Egyébként nem lehetetlen... de kb. a lottóötös valószínűbb. ;)

2019. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
69%
Esélytelen hogy terhes lennél. :) Emiatt ne aggódj. Így NEM LEHET teherbe esni. A menstruációd sok dolog miatt késhet. Stressz, időjárás, vagy csak szimplán nem állt még be nálad pontosan. Betegségek, gyógyszerek is eltolhatják,valamint még azzal is lehet késleltetni ha citromos vizet fogyaszt valaki. Igazán nem kell aggódni emiatt. Nem tudom hogy szexeltek e már a barátoddal, de ilyenkor is nyugodtan lehet. Persze gumival. Csak terítsetek le valamit, aztán szépen zuhanyozzatok le. Számodra intenzívebb lesz az élmény. :)
2019. máj. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
A szakitasotok miatt is keshet
2019. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem még túl fiatal vagy az ilyesmihez...
2019. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, túl fiatal vagyok, pont azért aggódom jobban.

Vettem 3 tesztet, 1-et csináltam eddig, negatív lett. Szerintem a következő 2 napban megismétlem és kiderül. De már 1 hete késik, és nem szokott.

2019. máj. 7. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
4 nap keses belefer, terhes nem vagy
2019. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Tuti nem vagy terhes. Egy azonban biztos: rohadt gusztustalanok vagytok....menstrualsz, erre kiveszed a betétet és a vérben tocsogtok...ez már nem is pusztán perverz, hanem konkrétan hányinger.
2019. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
aww yarunk?
2019. jún. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!