Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves lányos anyukák, azokban...

Kedves lányos anyukák, azokban az időkben, mikor várandósak lettek a kislányaitokkal ittatok-e kávét és ha igen akkor sokat, keveset?

Figyelt kérdés

Valószínűleg tök idióta a kérdésem. De statisztikailag érdekelne mennyit kávéznak, kávéznak-e azok az anyukák, esetleg apukák, akik lányos szülők. Nekem már van egy tündéri kisfiam, és szeretnénk neki lassan tesót is. Persze ilyenkor sok fiús anyuka vágyna kislánya (szerintem). Én is ezek közé tartozom. De persze nem lesz tragédia, ha öcsi születik, minden esetre egy próbát megér. Igazából olvastam, hüvely savasitasrol (ezt nem merném kipróbálni), mindenféle naptárakról (kinai, Jónás-ezekben nem tudom mennyire hiszek), illetve étrendekről. Lányos-fiús diétáról.🤷🏻‍♀️ Mostani étkezési szokásaim egyébként inkább a lányos diétának kedveznek, de magamhoz képest mostanság többet kávézok (ez napi 1-2 cappuchinot jelent). Lehet, hogy ez nem befolyásolja a dolgot, de kiváncsi lennék, hogy a lányos anyák mennyit kávéznak. Talán a diétában és esetleg a Jónás naptárban hiszek picit.

Meglátjuk összejön-e😊

Köszi ha leírjátok!



#kislány #teherbeesés #Jónás naptár #kávé #cappuccino #lányos diéta #fogantatás befolyásolása #kinai fogantatási naptár
2019. máj. 10. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanannyi kávét ittam, és ugyanazokat a kajákat ettem, amiket a fiam előtt és azóta is.

A gyermek nemét az apától "hozott" X, illetve Y kromoszóma határozza meg, nem pedig az elfogyasztott étel-ital mennyisége és fajtája.

2019. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Olaszországban éltem akkor, és átlagban 3 igen erős espresso-t ittam akkoriban. Apuka viszont nem kávézott. De az anyósom is nagy kávés volt, 5 fiút szült.
2019. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyit mint a fiamnál. Napi 1-2 kávénak nem nagyon nevezhető 3in1 zacskósat.
2019. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggel ittam egy foffeinest délután koffeinmentest. Én a húsra nem tudtam még csak rá nézni sem. De már a legelejétől kezdve.
2019. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek is csak hülyeségek!


(A kávé szagát is utálom, soha nem ittam egy kortyot sem egyik terhesség alatt sem, ugyanazokat ettem és van fiam és lányom is)

2019. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Lányos anya vagyok :) Ittam kv-t, de a sógornőm is akinek fia lett. Szerintem ami befolyásolhatta: sokszor szedek össze intimfertőzést, ezért megelőzésképp nőgyógyász tanácsára laktobacillus hüvelykapszulát használok, ez savasít. A másik hogy a lányomnál peteérés előtt egyetlen egyszer, 3 nappal előtte tudtunk együtt lenni, ez Czeizel szerint lányos nap. A babydust módszernek nézz utána, arra még jókat írnak én nem próbáltam.
2019. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy lányom van, kettő 3 in 1 kávét ittam minden nap, akkoriban, amikor teherbe estem, meg azóta is, kivéve a terhességet, mert akkor rá se tudtam nézni a kávéra.
2019. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a fiamat vártam, akkor szoktam rá a kávéra. Napi 1 tejeskávé, ennyi volt az adagom, míg várandós nem lettem a lányommal, akkor néha du. is megkívántam, így napi 2 lett. Szülés óta napi 3-4-re emelkedett a kavé adagok száma nalam.
2019. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiammal és 2 kislányommal is napi 2 tejeskávét ittam. Szerettem terhesen is, ahogy előtte is.
2019. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége mennyi kávét iszol.
2019. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!