Nem féltek?

Figyelt kérdés
Ti nem féltek hogy véletlen aktus közben teherbe estek?
2019. máj. 11. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Az emberek kategóriába volt a társasági életnél. Onnan lett ide áttéve gondolom. Okoskodás helyett majd nézz utána a dolgoknak kedves kilences!

Aki meg férfiként dug férfit az hogy félhet a teherbeeséstől? Megérett a világ a pusztulásra úgy érzem.

2019. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
20%
Csak akkor felek ha védekezzünk. :)
2019. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Húha :D Èn legalább tisztában vagyok vele hogy egy férfi nem lehet terhes.

Bárki bármit mond nem normális ha két férfi egymást dugja. Fúúj.

2019. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
19%
A retkes gombas pnad megjobban fuuj lehet xdd
2019. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Honnan veszitek, hogy férfi? Nekem semmi ilyesmit nem mutat, ezért csak pislogok ezeken a válaszokon 🙈😀
2019. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez már a harmadik kategóriában van. Kezdődött az "Emberek" kategóriában. Én még ott válaszoltam, majd átkerült a homoszexualitás témába. Innen gondoljuk. Plusz férfiak válaszolgattak, hogy félnek hogy ők teherbe esnek...

De hogy most hogy került a teherbeeséshez azt nem tudom.

2019. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%
#15: Nem vagyok se rektes se gombás.. Gondolom te meleg vagy azért vagy így felháborodva. Jobb is.. legalább az ilyen tuskóktól megszabadulnak a nők.
2019. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
8-as!Itt ténxleg mindenki agyhslott,ha nem az a véleménye mint a többinek akkor lepontozzák.Én is így szoktam járni. :D Egyébként én sosem féltem h.terhes leszek.Igaz védekrzés mellett is teherbe lehet esni,mint pl.kiszakad gumi,de vállani kell a tettünk következményeit!
2019. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!