Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam arról, hogy vannak nők, akik menstruáció mellett terhesek, de ez a menstruáció rövidebb ideig tart, es barnás színű. Ha nekem megjött normálisan, nem volt barnás, viszont az utolsó napjában barna volt az egész és kevés, akkor lehetek terhes?

2019. máj. 11. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
BÁRMIKOR teherbe eshetsz, ha beléd spriccel egy pénisz.
2019. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ismét valaki, aki nem járt bioszra... Igen, LEHETSZ terhes, mert élsz szexuális kapcsolatot.

Ha nem védekezel akkor nagyobb az esély a terhességre, védekezéssel (formától függően) ez lehet 0,2-8% esély is.

Amúgy a vérzésed valószínüleg azért barnás, mert a végén kevesebb a vér, mint az elején. Pisilésnél is, ha a végén vagy nem olyan erős, mégis még pisilsz.

Ui.: Inkább ne szexelj ennyi ésszel.

2019. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
82%
Elég ha ondó cseppen a füledbe vagy a bőrödre és máris teherbe esel.
2019. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Rossz kategória
2019. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hianyzik az info hogy szexeltel e es mikor es vedekeztel e. Ezek hianyaban amnyit tudok mondani, hogy a menstruacio utolso napjan nekem is inkabb barnas mint piros. Ettol te meg akar terhes is lehetsz. Vagy nem.
2019. máj. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolók, szerintem félre értettétek. Ő szerintem arra gondol, amikor valaki terhesen "menstruál". De az nem rendes menstruáció, ha baba van, akkor kevesebb és másabb! És ultra ritka, hogy valakinek a teherbeesés után jelentkezik valamilyen vérzés a következő menstruáció időpontjában. Szerintem nem vagy terhes.
2019. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a végefelé már inkább 'alvadt' vér jön, ami nem szokott élénk színű lenni. Teljesen normális. Mikor szexeltél utoljára?Védekezés?


Többi válaszoló, nem arról van szó, hogy mentruáció alatt szexelt és attól lehet-e terhes, hanem, hogy ha már terhes, akkor lehet-e mellette menstruációja.

2019. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!