Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetésges, hogy túl korán...

Lehetésges, hogy túl korán mentem még az orvoshoz és azért nem látott semmit az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Április 8.án volt utoljára menstruációm. Kb 1 héttel ezelőtt fájdogált a hasam. Csináltam 2 különböző tesztet, mindkettő egyértelmű pozitív lett. Pénteken elmentem a nőgyógyászhoz, aki közölte, hogy nem lát semmit, elküldött vérvételre, ahova holnap megyek és azt mondta 2 hét múlva kb menjek vissza hozzá. Azóta csináltam egy Clearblue tesztet is, szintén pozitív lett és 2-3 hetesnek becsült. Más is járt már így, hogy az első vizsgálaton nem látott semmit az orvos?

2019. máj. 12. 20:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ma megyek újra, 6+1 hetes vagyok. Remélem lát majd valamit most már :) a hcg eredményem szép lett
2019. máj. 21. 08:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Megirod ma mi volt én ma vagyok 6 hetes már remélem pénteken nekem is rendbe megy majd
2019. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Látott petezsákot és benne szikhólyagot :) 4 hét múlva kell visszamennem, azt mondta hogy addigra már lesz szívhang ha élő a terhesség. Amúgy a papírra azt írta, hogy 4 hetes terhesség, pedig menszi alapján 6 hetesnek számoltam én.
2019. máj. 21. 17:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nekem is később kellene menni lehet később fogant.
2019. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!