Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Száradási csík, vagy pozitív...

Száradási csík, vagy pozitív teszt. Honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés
[link]

2019. máj. 16. 13:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%
En csinalnek mindenkepp egy masikat, dupla olyan vastag a tesztcsik helyen a vonal, es a10 perc nem minden tesztnel szamit idon belulinek.
2019. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Fiatallányka ***** válasza:

A száradási csík nem színes, szerintem ez pozitív. Halkan gratulálok! ☺️

Azért tesztelj holnap reggel is, várom a fejleményeket!

39 hkm

2019. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok, nekem a tegnapi tesztem lett pozitív de mára jött meg egy barnás pecsételés, de szerintem ha van vérzés akkor nincs baba. Vagy rosszul gondolom?
2019. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Ha hcg teszt, szerintem pozitív egyértelmûen!

Gratulálok:-)

2019. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor felejtitek már el ezt a száradási csík hülyeséget?Az csak valami nagyon gagyi teszt lehet ahol halványan kijon második csík és mégsem vagy terhes.A halvány pozi is pozi.Nekem mikor negatív volt soha nem volt ott még a leghalványabb csík sem.Rakhattam félyhez,nézhettem nagyítoval....én nem tudom honnan veszitek ezt a varomságot
2019. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Fiatallányka ***** válasza:

Kedves 11-es!

Ha a teszteted a barnázás előtt pozitív lett annak 2 oka lehet:

1.)Kémiai terhesség volt és sajnos felszívódott vagy

2.)Kisbabát vársz és progeszteron pótlásra van szükséged minél hamarabb.

Csinálj még egy tesztet és ha pozitív mihamarabb keress fel egy nőgyógyászt!

Szurkolok hogy minden rendben legyen! ☺️

2019. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Fiatallányka ***** válasza:
Bocsi Kedves 13-ast akartam írni.
2019. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Na teszteltél ma, kérdező?
2019. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Teszteltem 😐 25 erősségű tesztel. És csak maximum árnyék van rajta ha nagyon akarom. Hőm fent van, cici fáj. A doki azt mondta hogy gyanús várjak hétfőig és új teszt. Ha negatív valószínűleg kémiai terhesség volt. Hát nem tudom furcsa. És egyet értek a 15 hozzászólóval. Száradási csík hülyeség mert ha ki is szárad attól még színes nem lesz valami. Azt valami elszinezte de tuti nem a levegő amin száradt. Azért szurkoljatok meg hétfőig csajok 👌
2019. máj. 17. 09:12
 20/27 Fiatallányka ***** válasza:

Nagyon szurkolok és próbálj meg nyugodt maradni hétfőig (tudom könnyű mondani)! ☺️

Írj majd hétfőn is!

2019. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!