Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutatna nekem valaki olyan...

Mutatna nekem valaki olyan terhes görbét, ahol megjött a menzesz, meg is terhes volt?

Figyelt kérdés

Kb 2éve hőmérőzök, de ezalatt sosem láttam sehol olyan görbét, hogy valki esetleg lozitivat tesztelt, majd mefjött neki, de meg is terhes volt. Vagy menzesz utan tesztelt..

Lényeg, hogy egy olyan görbét szeretnek már látni, ahol megnezehetem vegre, hogy ilyen esetbe, hoyg reagál a szervezet;) leesik a hő ugyan úgy? Majd vissza megy? Vagy le se esik?? Mutasson már ilyet valaki lécci:)) koszonom



#terhesgörbe #de még is terhes #menzesz közbe terhes #pozit teszt utan megjött #nem vetélt el
2019. máj. 16. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve ritka h valaki vérzik terhesen. Hát még abban az elenyésző populációban a hőmérőzők. Akiknek legalább a fele nem is jól csinálja. De hátha.
2019. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugye itt főleg sokat olvasni, hogy megjott, meg is baba volt. Sőt, sokaknak rendesen megjott, nem csak barnazas stb. Reménxkedek benne, hogy valaki csak hőmérőzött közbe😅 nagy vágyam latni egy ilyen görbét😂
2019. máj. 16. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kell egy hobbi 😂

Nekes ez most hogy jott?

2019. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, baba miatt neki álltam hőmérőzni, már jó ideje. Aztan már egy csomó csjanak segitettem ebbe. Egyre jobban bele mélyűltem...de ez az egy dolof, még hiányzik a latottakból😅 sehol se találok ilyet. Plussz, ugye tudjuk, hányan remenykednek abba, hogy megjön, de hatha meg is,. Tök jó lenne látni, hogy hogy alakul iylen esetbe a görbe.

Hatha egyszer tesz ide valaki egyet.

2019. máj. 31. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!