Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes fogamzasgatlo...

Lehetek e terhes fogamzasgatlo mellett?

Figyelt kérdés
3 honapja szedem fogamzasgatlot minden rendben volt eddig viszont az utolso megvonasos verzesem ota (2hete) enyhebb alhasi gorcseim vannak es neha emelygek is. Voltam nogyogyasznal rakszuresen o azt mondta hogy ez majd el fog mulni. Tapintasos vizsgalattal megvizsgalt, erezte e volna esetleg ha terhes vagyok? Venni fogok egy tesztet is mindenkeppen
2019. máj. 18. 04:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi meg lemaradt hogy az osszes szemet idoben vettem be, mas gyogyszereket nem szedtem mellette es nem volt se hanyas se hasmenesem
2019. máj. 18. 04:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha így van, ahogy írtad, akkor nem lehetsz. A gyógyszer ezért van, hogy ne legyél terhes. (A Cerazette az egyetlen tabletta, ami mellett terhes lehetsz, de ott a szoptatás mennyiségének csökkenése miatt).
2019. máj. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az utasitasokat betartod, nagyjából 0 esélyed van.

Hidd el, akik teherbe esnek tabi mellett, azoknal mindig kiderul, hogy nem a gyógyszer volt a hibás, hanem ők szedték rosszul.

Ne stresszelj, gyakorlatilag a legbiztosabb fogamzásgátló módszer a tabi.

De ha nagyon rosszul jönne egy terhesség, akkor a saját lelki nyugalmad miatt legalább megszakìtàst alkalmazzatok

2019. máj. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így nem hiszem h terhes vagy, de a tabi sajnos csinál hülye tüneteket, a hormonok...
2019. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!