Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki terhes Yasminelle...

Lett valaki terhes Yasminelle fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 6 évig szedtem, nem. Viszont olyan hormonzavart okozott nálam, hogy a vége felé folyamatos kismedencei gyulladásom volt, aztán 1,5 évig nem volt menzeszem... Azt mondták nem lehet gyerekem, hála az égnek nem így lett.
2019. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Terhes nem lettem csak olyan idegbeteg amíg szedtem, hogy 2 párom is ultimátumot adott: vagy a tabletta vagy ők.
2019. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a gyógyszer olyannyira lennullazta a libidómat, hogy képtelen voltam szexelni. Olyan voltam, mint a sivatag. És mire rajottem, hogy a gyógyszer miatt van...
2019. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor értem, miért fogamzásgátló..... :D
2019. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Hát mert velem most olyan történt ami még soha. Eddig mindig, szinte percre pontosan jött meg. Most 8 napja késik. 4.napja semmi nem marad meg bennem, mindent kihányok. :(

Voltam dokinál, azt mondta még semmi nem látszik és ha továbbra se jön meg 3 hét múlva menyjek vissza, akkor már többet tud mondani. Folyamatosan olyan érzésem van hogy "mindjárt megjön". De mégse.

Természetesen ha jövőhétig nem jön meg akkor csinálok egy tesztet. Csináltam már egyet kedden az negatív lett, de mondták hogy várjak még egy hetet legalább.

2019. márc. 28. 02:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet veled is az történik, mint velem. Endokrinológus, ha nem terhesség okozza... Amúgy azt mondta a nőgyógyászom, hogy a yasminelle elavult fogamzásgátló, és csak ösztradiolt tartalmaz, ami a tabletta szedésével túlsúlyban lesz, így felborítja a hormon egyensúlyt.
2019. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom de a volt barátnőm meddő lett tőle! Komolyan :(
2019. márc. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom... Engem még sikerült összerakni, de bíztam tőle 10 kilót 2 hónap alatt, csak úgy, sport, egészséges táplálkozás mellett. A szülés rakta rendbe a hormon háztartásom és a súlyom.
2019. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a doki, hogy nincs kizárva. Várnom kell

Mert ha megtörtént akkor ppont 1 hete. Azt meg még nem mutatja ki a teszt

Majd jövőhéten már talán. :)

De köszönöm a válaszokat.

2019. márc. 29. 20:25
 10/10 anonim válasza:
Mi újság kérdező?:)
2019. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!