Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lehetek terhes?

Április 21-èn voltunk együtt a barátommal április 23-án megjött. Használtunk óvszert de a végére levette S a hasamra élvezett. Semmi tünet nem jelentkezett még azóta csak a hasam fájt alól. S nagyon aggódok. Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, szerelem, gyerek

máj. 17. 09:41  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Levette S még belém hatolt utána érezte hogy már a vége felé közeledik S kivette S a hasamra élvezett

# 1/16Időpont máj. 17. 09:50 Privát üzenet

Ha nem tökéletes az önkontrollja (fiatal srácoknak általában még nem az), akkor nem biztos, hogy időben vette ki, tehát lehetsz terhes. Hogy 2 nappal később megjött, az nem jelent semmit, mert a beágyazódáshoz 7-10 nap kell, addigra meg bőven el is múlt már.

Ha egyszer van gumi, használjátok is és nem akartok gyereket, akkor miért pont a végén kell levenni? Teljesen logikátlan. Éretlenek is vagytok még a jelek szerint, egyelőre hanyagolni kéne a szexet. Ha most nem is lettél terhes, ezzel a módszerrel nagyon hamar az leszel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont máj. 17. 09:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A fiú 26 én pedig 22

# 3/16Időpont máj. 17. 10:29 Privát üzenet

Fölösleges privátban írni, itt is látom - amikor gépnél vagyok. Ami nem egész napos elfoglaltság részemről.

A korotok alapján viszont elég gáz a tájékozatlanságotok.

Fenntartom, hogy nem kéne ezt erőltetni. Jelen esetben a 26 éves még bőven srác. A normális megszakításhoz érett személyiség, tökéletes önkontroll és összeszokott páros szükséges. Akkor működHET. De még ott is van hibaszázalék.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont máj. 17. 21:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Április 21 mikor együtt voltunk akkor egész végig védekeztünk. Április 17-en volt hogy a végére vette le. S április 23-an nekem rendesen megjött a mensim S ugyan olyan volt mind azelőtt.

# 5/16Időpont máj. 18. 09:58 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

A kérdésben nem ezt írtad. Nem kell utólag magyarázkodni. Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában. Vagy nem valósan adtad meg a korodat, ha meg igen, annál rosszabb.

Előbb-utóbb be fog csúszni, mert mindenképpen felelőtlenek vagytok.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont máj. 18. 11:52 Privát üzenet
Bárki lehet terhes. Kivételt képeznek a férfiak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont máj. 18. 12:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most neztem meg a naptart.Mert megvolt jelolve nekem hogy mikor voltunk egyutt es hogy.S utoljara menstruacio elott vedekeztunk.S aprilis 1 volt az hogy a vegere levette mert mar nem csuszott rendesen s elege lett belole. S en az az elotti baratommal ovszer nelkul csinaltuk legtobbszor mivel megvolt kerve a kezem is.S most aggodok emiatt hogy most lehet e terhes.Mivel a fiu szakitott s vissza ment az ex baratnojehez aki persze egy 15 eves lany

# 8/16Időpont máj. 18. 13:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

En nem magyarazkodni probalok.Mivel nincs miert magyarazkodjak.Ez most megtortent nem tudok ellene mit csinalni. S en nem kioktatast kertem.Hanem egy kerdesre vartam valaszt de koszonom

# 9/16Időpont máj. 18. 13:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most neztem meg a naptart.Mert megvolt jelolve nekem hogy mikor voltunk egyutt es hogy.S utoljara menstruacio elott vedekeztunk.S aprilis 17 volt az hogy a vegere levette mert mar nem csuszott rendesen s elege lett belole. S en az az elotti baratommal ovszer nelkul csinaltuk legtobbszor mivel megvolt kerve a kezem is.S most aggodok emiatt hogy most lehet e terhes.Mivel a fiu szakitott s vissza ment az ex baratnojehez aki persze egy 15 eves lany

# 10/16Időpont máj. 18. 20:55 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek terhes vagyok vagy bebeszélem magamnak?
2napig véreztem enyhén nem görcsöltem aztán pozitív lett a terhességi tesztem de halvány pozitív Terhes lehetek-e?
Lehetek e terhes? Többi lent.
Lehetek-e terhes?
Lehetek- e terhes? Többit lent irom.
Lehetek-e terhes?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!