Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Április 21-èn voltunk együtt a barátommal április 23-án megjött. Használtunk óvszert de a végére levette S a hasamra élvezett. Semmi tünet nem jelentkezett még azóta csak a hasam fájt alól. S nagyon aggódok. Szerintetek?

2019. máj. 17. 09:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Levette S még belém hatolt utána érezte hogy már a vége felé közeledik S kivette S a hasamra élvezett
2019. máj. 17. 09:50
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tökéletes az önkontrollja (fiatal srácoknak általában még nem az), akkor nem biztos, hogy időben vette ki, tehát lehetsz terhes. Hogy 2 nappal később megjött, az nem jelent semmit, mert a beágyazódáshoz 7-10 nap kell, addigra meg bőven el is múlt már.

Ha egyszer van gumi, használjátok is és nem akartok gyereket, akkor miért pont a végén kell levenni? Teljesen logikátlan. Éretlenek is vagytok még a jelek szerint, egyelőre hanyagolni kéne a szexet. Ha most nem is lettél terhes, ezzel a módszerrel nagyon hamar az leszel.

2019. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A fiú 26 én pedig 22
2019. máj. 17. 10:29
 4/16 anonim ***** válasza:

Fölösleges privátban írni, itt is látom - amikor gépnél vagyok. Ami nem egész napos elfoglaltság részemről.

A korotok alapján viszont elég gáz a tájékozatlanságotok.

Fenntartom, hogy nem kéne ezt erőltetni. Jelen esetben a 26 éves még bőven srác. A normális megszakításhoz érett személyiség, tökéletes önkontroll és összeszokott páros szükséges. Akkor működHET. De még ott is van hibaszázalék.

2019. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Április 21 mikor együtt voltunk akkor egész végig védekeztünk. Április 17-en volt hogy a végére vette le. S április 23-an nekem rendesen megjött a mensim S ugyan olyan volt mind azelőtt.
2019. máj. 18. 09:58
 6/16 anonim ***** válasza:

A kérdésben nem ezt írtad. Nem kell utólag magyarázkodni. Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában. Vagy nem valósan adtad meg a korodat, ha meg igen, annál rosszabb.

Előbb-utóbb be fog csúszni, mert mindenképpen felelőtlenek vagytok.

2019. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárki lehet terhes. Kivételt képeznek a férfiak.
2019. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most neztem meg a naptart.Mert megvolt jelolve nekem hogy mikor voltunk egyutt es hogy.S utoljara menstruacio elott vedekeztunk.S aprilis 1 volt az hogy a vegere levette mert mar nem csuszott rendesen s elege lett belole. S en az az elotti baratommal ovszer nelkul csinaltuk legtobbszor mivel megvolt kerve a kezem is.S most aggodok emiatt hogy most lehet e terhes.Mivel a fiu szakitott s vissza ment az ex baratnojehez aki persze egy 15 eves lany
2019. máj. 18. 13:21
 9/16 A kérdező kommentje:
En nem magyarazkodni probalok.Mivel nincs miert magyarazkodjak.Ez most megtortent nem tudok ellene mit csinalni. S en nem kioktatast kertem.Hanem egy kerdesre vartam valaszt de koszonom
2019. máj. 18. 13:22
 10/16 A kérdező kommentje:
Most neztem meg a naptart.Mert megvolt jelolve nekem hogy mikor voltunk egyutt es hogy.S utoljara menstruacio elott vedekeztunk.S aprilis 17 volt az hogy a vegere levette mert mar nem csuszott rendesen s elege lett belole. S en az az elotti baratommal ovszer nelkul csinaltuk legtobbszor mivel megvolt kerve a kezem is.S most aggodok emiatt hogy most lehet e terhes.Mivel a fiu szakitott s vissza ment az ex baratnojehez aki persze egy 15 eves lany
2019. máj. 18. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!