Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhas nyilalás, mell fájdalom....

Lina9654257 kérdése:

Alhas nyilalás, mell fájdalom. Lehet baba? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 2 hete amióta volt ovuálióm azóta nagyon fájt a mellem 1 hétig , úgy, hogy aludni is alig tudtam, mert vagy rá feküdtem, vagy arra keltem, hogy nagyon feszül.. most is fáj, de nem olyan erőteljesen. Alhasnál bal oldalt nagyon szúrkál , de egész nap , kicsit szünetel utánna ismét. 2 napom van menzeszig, és hirtelen jön rám egy menzesz érzés, és el is múlik , ez 2 napja tart. Inzulin rezisztenciám van, bő 1 hónapja derült ki, és azóta iszom a Myo inozitolt, meg sok vitamint, diétázom, és sport minden nap, már 6 kilót fogytam. Szerintetek lehet baba? Tesztet pénteken csinálok, akkor 1 napja fog késni.
2019. máj. 21. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet pénteken. Nem látunk bele a méhedbe.
2019. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a mensi tünetei.
2019. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mensi és a terhesség jelei általában ugyan azok. A teszt fogja megmondani a választ pénteken.
2019. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!