Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most terhes vagyok vagy sem?

Na most terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

Már volt egy kérdésem ezelőtt akkor mind úgy láttuk hogy pozitív. Igaz időn túli pozitív teszt volt de az. Ez volt csütörtökön, azóta csináltam többféle tesztet hol halvány csík lett hol semmi. Na oké gondoltam biztos nem lehetek terhes, de közben meg olyan erős várandós tüneteim vannak hogy na.. Két gyerekem van felismerem a különbséget. Tegnap reggel csináltam tesztet ami először semmi, 10p körül halovány, du pozitív. A csík színes nem száradási, szerintem ilyenre nem szárad, negatívban is látszik. Hőm fent van. Orvos meg nem néz meg csak jövő héten...most mi van. Ki járt hasonló cipőben? A NEM várt napjan vol vérzésem, sima piros, ami 1 napig tartott. Azóta ilyenek a tesztjeim.

[link]

[link]



2019. máj. 22. 08:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A predictor vizeletsugaras.

A 3 csepp pisis a Gabriel?!

Eg es fold a jet teszt, de mindegyik nagyon jo!


Amugy 3mp nem tul keves?! Leget ben tudott vegigfutni a szinezianyag, ezert mosodott szet, mint irtam nekem akkor lett ilyen, ha elazott v tul keves ideig erte a vizelet!

2019. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én Predictorral teszteltem. Nekem bejött. Én csak ajánlani tudom.
2019. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát a tájékoztató azt írta hogy 3mp tartsam a pisibe. Szerintem is kevés, de ezt írta.
2019. máj. 22. 13:33
 14/18 anonim ***** válasza:
predictor az eros pozitiv akkor is ha a többi meg nem, mert az 10es a Gabriel 25-os . en a Gabrielt szeretem. Nekem a predictor akkor is eros pozi volt amikor mar reg elveteltem, mert az nagyon erzekeny.
2019. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, az se jó ha azt is jelzi amit már nem kellene. Inkább várok és maradok a 25 nél 😊 de a hasam le szakad, fáj a cici.... 😒
2019. máj. 22. 16:44
 16/18 khniki ***** válasza:
Esetleg a digitális Clearblue-t megpróbálhatnád. Az feketén-fehéren kiírja, mi a helyzet.
2019. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
na mvan?
2019. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nos utána volt még egy pozi tesztem. Majd végül egy hét múlva vérezni kezdtem.
2019. jún. 13. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!