Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két honapja le fekudtem egy...

Két honapja le fekudtem egy lannyal es most szolt hogy apa leszek Mert nem jott meg a menstracioja ebben a honapban De az elozo honapban pontosan es idoben meg jott Lehetseges e hogy mèg is terhes vagy valami mas okbol ki folyolag kesik neki?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha megjött neki az együttlét óta, valószínűleg nem terhes. Nem csak a terhesség lehet az oka a késésnek, kimaradásnak, ezer más oka is lehet.
2019. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha megjött neki az együttlétetek óta, akkor nem te vagy az apa.
2019. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
teszteljen. ha baba van és megtartja, kérhetsz dns vizsgálatot, hogy kiderüljön, te vagy-e egyáltalán az apa. ha igen, az ciki, így jártál
2019. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat De a 3 dik valasznak Mennyi lehet az eselye hogy tolem terhes Ha mar azota meg jott a havija ???
2019. máj. 22. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
mittudomén? :D nem én vagyok a csaj, nem tudom, hogy volt-e valakivel utánad. miért nem húztál gumit amúgy?
2019. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hasznaltam csak ell szakadt
2019. máj. 22. 20:15
 7/10 piroska és a farkas ***** válasza:
96%
Első körben kéne egy pozitív teszt. Utàna nőgyógyàsz. Ha a doki azt mondja, hogy ez bizony màr egy 8+ hetes terhesség, akkor esélyes, h Te vagy az apa. Többeknél előfordult màr menstruàció a terhesség elején.
2019. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
utána kellett volna járni hogy a csaj vegyen be esemény utánit. velem is előfordult, hogy elszakadt, utána a sráccal együtt rohantunk a tabiért. amúgy sok síkosítóval kiküszöbölhető a szakadás (már ha nem alapból sérült a gumi)
2019. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az együttlétetek óta ő egyszer menstruált, akkor nem tőled esett teherbe(hacsak utána nem voltál vele újra együtt) Szóval nem te vagy a gyerek apja, már ha egyáltalán terhes. Csinált tesztet, volt orvosnál, vagy csak azt mondja, hogy terhes mert még nem jött meg neki? Mert a menstruáció nem csak terhesség miatt maradhat ki.
2019. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget Nem nem voltam vele azota es ahogy lattom csak mondja hogy meg szivasson
2019. máj. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!