Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Nov 1-én volt...

Lehet baba? Nov 1-én volt pé-m, az ovuteszt egyértelműen kimutatta. Előtte nap és aznap is együtt voltunk.15-én kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
Most nagyon feszül a mellem és enyhe vil.barna folyásom van.Ez korábban is volt, de most pár napja furcsán reagálok a szagokra, pl leves, virsi, tészta kellemetlen illatú.Állandóan pisilnem kell.Beleélni nem akarom magam, mert pár hónapja már próbálkozunk.Tegnap teszteltem,igaz nem reggel, és negatív lett. Azért még reménykedhetek?
2008. nov. 12. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nov.1-én volt pé-m,és hasonlóak a tüneteim,kivéve a barnás folyás,mert az nekem fehér és sűrű.Én ma teszteltem,nem első vizeletből,és halványan pozitív(vagy csak én látom annak :D ) várj sztem 2 napot,és reggeli első vizeletből csináld meg.

Sok sikert :))

2008. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2- án volt pém és 2 nap múlva kellene megjönnie. Semmi különös jele nincs, hogy babó lenne, hacsak nem az, hogy az ilyenkor jelentkező mensis tünetek még nincsenek. Tegnap du. teszteltem és negatív lett. Most várok, talán nem jön meg. Ma megyek dokihoz (csak általános kivizsgra), talán lát már vmit.

Szorítok mindhármunknak.

2008. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van vmi,a nőgyógyid a méhedről könnyen felismerheti.Uh is lesz?Tájékoztass légyszíves mi lett az eredmény.

1 válaszoló vagyok :))

2008. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 14 re nem várom, tegnap reggeli tesztem nega lett, ma délután újra teszteltem az viszont már halvány pozitív. Még nem akarom elkiabálni holnap újra tesztelek, szerintem te is holnap reggeli vizeletből tesztelj!
2008. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

Na teszteltél reggel?én igen :)))más fajta teszt,de az eredmény ua :))

2008. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Tegnap a doki uh-t nem csinált. ("nem szükséges az...") Azt mondta, ha szedem a tehesvitamint és kicsit nagyobb lesz a nyugi karácsonykor, akkor simán összejön.

Ma reggel elsőből teszeteltem - lett. :( Még nem jött meg, de kicsi már a remény...

A kérdezőnek remélem nagyobb szerencséje lesz. Szorítok neki!!!

2008. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne csüggedj :) új hónap,új remények :)egyébként első lenne?
2008. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!