Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok a harmadik babát?...

Vállalnátok a harmadik babát? Vagy abortuszra mennetek? Van ket kislányom az egyik 2 másik 5 éves. Egyetlen alkalommal megszakításos modszerrel nem védekeztünk a férjemmel. A ferjem nem akarja ezt a babát, semmi fele keppen.

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 12:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
Anyagilag jól állunk,ő vállalkozó. Szinte sosincs itthon. És mikor itthon van mindig azt mondja nem tudd pihenni a gyerekektől,semmi szabadja nincsen.es elege van már a sírásokból is,stb....
2019. máj. 26. 12:38
 2/72 anonim ***** válasza:
73%
Ezt vele kell lemeccselni, akármit is írunk. Én nem vállalnám, mert fontosabb a másik két gyerkőc és a férjemmel tartó jó kapcsolat, de mindjárt jön 10 olyan hozzászóló, aki megtartaná vagy könyörögne a gyermekért. De ez hosszabb távon nem vezet jóra, nagyon kevés a kivétel.
2019. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen embernek egyet se szültem volna. Egyébként pedig nem szeretnék semmilyen körülmények között harmadikat, viszont ezért teszek minden alkalommal, mivel nem bírnám elvetetni, ha mégis besikerülne
2019. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
41%
Ha voltam olyan buta hogy nem védekeztem, nem a gyereket büntetném, így megtartanám. Felnőtt emberektől elvárható lenne a felelősségteljes nemi élet ha már nem akarnak gyereket.
2019. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
86%

Lehetosegek:

1, Megtartod, elváltok és 3 gyerekkel leszel egyedülálló anya.

2, Elveteted, és boldogan éltek amíg meg nem haltok.

3, Elveteted és két gyerekkel leszel egyedülálló anya.

2019. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
69%
Én annak a híve vagyok, hogy akkor szülök gyereket, ha mindketten akarjuk. Fordított esetben én sem szeretném, hogy még több gyerekem legyen, ha egyszer már a meglévők is idegesítenek, de feleségként sem tartanám jó ötletnek egy harmadikat is bevállalni, ha láthatóan őt a két másik gyerek sem tenné boldoggá.
2019. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
A szívén melyen szeretném ezt a babát, abortusz ellenes voltam mindig. De a ferjem nem akarja végképp. Küld abortuszra. És ha elhagyna nem tudom mit csinálnék. Így is elege van .
2019. máj. 26. 13:04
 8/72 anonim ***** válasza:
66%
Akkor egyértelmű, nem?
2019. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
Nem egyértelmű. Mid gondol ő magáról,hogy a főnököm? Simán megölné a saját gyerekét. Annyira sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültem. Haragszom rá és magamra is.
2019. máj. 26. 13:13
 10/72 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sajnálom ☹

Én most azt mondom, elvetetném, de beleszakadna a szívem, és szerintem rámenne a férjem iránti szeretetem.

Ha egyáltalán lenne eddigre.

Nem szereti a lányait amúgy?

2019. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!