Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
A barátommal gumi nélkül voltam együtt, és maximum előváladék kerülhetett a hüvelyembe, de nagy valószínűséggel az sem. Ez 3 hete lehetett. 4 napja késik a mensum, és 2 napja csináltunk egy tesztet ( hypersensitiv) ami negatív lett. Néha szeúródik a hasam. 1-1 görcs de más semmi.(ált. 31 napos a ciklusom) Hónap elején elég nagy stressznek voltam kitéve. Utána néztem és mindenki akinek hasonló tünete van az terhes szóval kicsit parázok. Esetleg hasonló tapasztalatok?

2019. máj. 27. 20:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem egyáltalán nem erős görcsökről van szó
2019. máj. 27. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Ez a terhesség jele sajnos, a teszt nem mutatja ki ilyen korán. Irány a nőgyógyász, hogy tudjon kírni a szülésre.
2019. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 October15 ***** válasza:
79%

2.: A teszt 3 hét után bőven kijelzi. :D


Kérdező: Vegyél még 1 tesztet mert hát lehet fals negatív / pozitív. Amúgy azt, hogy "hoztátok össze", hogy szerinted nem került beléd előváladék?

Nem mellesleg nőgyógyász nem ártana.

2019. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Lehet még egy teszt lesz. Nőgyógyásznál már voltam, szerinte minden oké
2019. máj. 27. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
4 napja késik?
2019. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Es 2 honapja 37 napra jott meg. Elképzelhető hogy most is meg fog de nagyon aggodós típus vagyok és bele tudok képzelni a dolgokba sok mindent
2019. máj. 27. 22:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül megjött. Köszönöm az első válaszolónak a megnyugtatást :))
2019. nov. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!