Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A volt pasim bántott, de szinte egyből lelöktem magamról. Viszont ez volt az első, gondolom ezért is késett egy hetet. Majd mikor megjött, 4 napig tartott. Két hét után pecsételés vagy nem tudom mim van. Felfáztam volna? Vagy mi? Ugye nem vagyok terhes?

2019. máj. 28. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi ezt honnan a francból tudjuk? Ne itt kérdezz, hanem irány az ORVOS!!!!! Én a helyedben sokkal jobban aggódnék a testi épségemért, semmint itt irogassak, ráadásul erőszak esetén...
2019. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sok kérdés felmerül bennem. volt gumi rajta? megszakítással csinálta vagy egyből beléd ment?
2019. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt gumi rajta. Szerintem nem élvezett belém, vagyis nagyon remélem, mivel mondom, kb. egyből lelöktem.
2019. máj. 28. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát megeroszakolt?
2019. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy kell elképzelni, hogy fel húzta a gumit miközben erőszakos volt és amikor beléd tette lelökted magadról? Plusz MENSTRUÁLSZ

Nem vagy terhes

De ha erőszak történt keress segítséget

2019. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, így történt

Szóval tényleg reménykedek abban, hogy nem élvezett el.

Megvagyok azért, de köszönöm. :)

2019. máj. 28. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu
2019. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát persze!
2019. jún. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!