Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal kisbabát szeretnénk...

Párommal kisbabát szeretnénk de már 7 hónapja nem jön össze, ciklusaim 28-45 naposak. Próbáltam összehozni hogy középidőbe legyünk együtt de így elég nehéz. Most kipróbáltuk azt hogy menzesz előtt próbálkozunk, . A?

Figyelt kérdés
Meg duzzad a mellem mensi előtt onnan tudom hogy hamarosan megjön. Szombaton együtt voltunk, hétfőn enyhe vérzésel megjött. Ha össze jönne most a baba, ebbe a ciklusba bezavar? Tudom hogy a fogamzás hosszabb folyamat ezzel tisztában vagyok,az érdekelne hogy ennek a ciklusnak még normálisnak kell lennie? Erős verzésem szokott lenni első naptól, erős görcsökkel, de most semmi, gyenge vérzés semmi fájdalom. Olyanok válaszait várom akik mensi előtt estek teherbe, mik voltak a tapasztalatok? Még két ciklust kívárok utánna megyünk orvoshoz

2019. máj. 29. 11:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt soha nem értettem. Megkapod a kérdésedre a normális, tanácsot adó válaszokat. De te egyből ellenkezel és jössz a kifogásokkal, hogy másnak 40 évesen hogyan sikerült. Ez te vagy, az meg ő. Ne másokkal, hanem magaddal foglalkozz. Ha meg nem akarod kivizsgáltatni magad vagy tenni az ügy érdekében, akkor már a kérdést is felesleges volt feltenned.
2019. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Alapból a válaszok nem kérdéshez szóltak. Én kérek elnézést hogy nem tudtok olvasni!
2019. máj. 29. 12:25
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem nagyon volt kérdés! De egyszerűbb megsértődni, kaptál értelmes válaszokat: hogy menjetek orvoshoz, de ti nem akartok, akkor mit tanácsoljunk? Várjatok, aztán ha eltelik még egy év, akkor majd esélytelen lesz.
2019. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem kaptál választ a szerinted okos kérdésedre, mert mensi előtt 2 nappal nem lehet teherbe esni. Luteális fázis kell a beagyazódashoz, ami nem 2 nap, hanem inkább 13-14. Ha levált a nyálkahártyád, nem fog beágyazódni a baba akkor sem, ha épp akkor ovuláltál valami csoda folytán. Igen, itt a gyakorin van kb 10-20 nő, aki mensi előtt, alatt vagy után esett teherbe valami csoda folytán, a természet trükkös és néha csinál tréfákat. De ez a 10-20 nő a termékeny női populációhoz képest igencsak elenyésző. Itt mindenki segíteni próbált neked, de valo igaz, hogy nem mindenkin lehet :( Sok sikert!
2019. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%

Akkor tisztázzuk: ez az, amit te normális kérdésnek tartasz.


.A?



Akkor tessék, egy normális válasz:


.A!


Most jó?

2019. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha kihúzod a fejed a homokból, látogass meg egy nőgyógyászt, hogy kiderüljön, miért ilyen rendszertelen a ciklusod. Meg vegyél egy csomag ovulációs tesztet.
2019. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de a helyzetedben én egy hónapot sem várnék tovább a vizsgálatokkal. Főként, hogy azelőtt normális ciklusaid voltak, akkor valami oka kell hogy legyen a rendszertelenné válásnak ami a teherbeesést is valószínűleg akadályozza. Másodjára én is az ovulációs tesztet javasolnám, hogy tudd legalább mikor van ovulációd ha van egyáltalán. Ilyen ciklusoknál ezt szinte lehetetlen másképpen belőni, találgatni meg csak kész időpocsékolás.

37 éves vagy, döntsd el mennyire fontos ez neked, mennyire gondolod komolyan, hogy babát szeretnél, mert most már nagyon könnyen végleg kicsúszhatsz az időből. Nem azt kell nézni hogy xy hány évesen és hogyan esett teherbe mert ez rád vonatkozva az ég világon semmit nem jelent. Itt mindenki segíteni akart neked, aki válaszolt.

2019. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!