Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki érzett már ilyet...

Valaki érzett már ilyet terhesség tünetként?

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne, hogy valakinek volt-e már hasonló terhességi tünete, mégpedig, hogy 3-4 nappal a nemvárt menstruáció előtt a has középső részén (nem az alhasban) puffadás, szurkálás, émelygés hányinger? Keserű íz a szájban, alhasi szurkálások (ez nyilván lehet pms tünet is), illetve idegenedés a kávétól, furcsa közérzet. Tudom, hogy elvileg ilyen tüneteket nem lehet érezni csak a nemvárt kimaradása után, stb. De arra lennék kíváncsi, valakivel fordult-e már ilyen elő? Köszönöm! :)
2019. máj. 29. 16:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Együttlét elvileg jól volt időzítve. :)
2019. máj. 29. 16:18
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Na ne mondd hogy te ezeket nem gondolod tipikus tankönyvi terhestünetnek! Nyilván volt olyan aki émelygett és terhes volt. De ezek premens tünetek is lehetnek.

Nekem terhesen és nem-terhesen is előfordult.

2019. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a furcsa, hogy elvileg ha terhesség áll a háttérben, az alhasra szokott általában "panasz" lenni, hogy az görcsöl, stb.
2019. máj. 29. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem marad ki a menzesz, addig minden terhességi tünet és premens előjel egy és ugyanaz. Az első tünet, hogy kimarad a vérzés. De nem tudom hogy egy nap hány kérdés alá írjam még ezt...
2019. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én minden hónapban küzdök a pms-sel. Amikor teherbe estem, akkor sem volt ez másképp. Sőt, hogy még fokozzam, olyan premens tünetem is volt, hogy egy bizonyos étel szagától majdnem kidobtam a taccsot. És nem voltam terhes, nem is gondoltam terhességre, mert abban a hónapban együtt sem tudtunk lenni a férjem távolléte miatt. 50-50 %. Vagy terhesség okozza, vagy nem. Ha meg az ember nagyon figyeli a testét, akkor olyan "új" tüneteket is észrevehet magán, amik eddig csak nem tűntek fel neki. Majd írd meg, hogy baba okozta e a tüneteidet. Drukkolok.
2019. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó, holnap reggel megyek orvoshoz, majd leírom mit mondott. Már ott tartok, hogy nagyon érzékeny a hasam hogyha lépkedek, az alhasam érzékeny nyomásra, néha szúr, eléggé idegesít, mi lehet. :/

2019. máj. 29. 20:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom még mindig, hogy van-e baba, de a hasi fájdalmamat azt mondta az orvos hogy bél gyulladás okozza.
2019. máj. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!