Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki tud negativba...

Valaki aki tud negativba tenni képet segitene?

Figyelt kérdés

Üdv! Sajnos az én telom valamiért nem teszi negativba a kepet.tudom ha pozi az latszik stb .... én nem lattok rajta semmit de férjem meg esküdne hogy ott egy halvány csik . Köszönöm


[link]


2019. jún. 1. 18:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%
A pozi tesztet nem kell negativba tenni, hogy látszódjon. Amit linkeltél az egy naga teszt.
2019. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Látom, hoy mire gondol a férjed, de ez még negatív. Ha továbbra sem jön meg, pár nap múlva csinálj még egyet, de negatívba tenni, meg mindenféle extra fényeknél nézegetni felesleges.
2019. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
Ez pozitív!Itt mindenki minden tesztre azt írja hogy negatív.Ezen ott a második,a vak is látja!
2019. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Igen igen tudom :) csak hát annyira erősködik én meg annyira nem hiszem el .és több képet láttam itt amit negativba tettek azon valahogy ki rajzolodik gondoltam hát ha ugy èn is észlelem azt a bizonyos halvány csikot :D holnap reggel csinálok egyet még
2019. jún. 1. 18:34
 5/33 anonim ***** válasza:
56%

Latom en is, de ezt meg nem vennem pozitivnak.

En kontrasztositast javaslom inkabb, azon jobban latszik szerintem:

[link]

2019. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
65%
A negatívba tevéstől nem lesz erősebb a csík. Én is látok ezen valamit, de negatívba teszik attól nem fogom azt mondani hogy ó hát te terhes vagy. Ha jobban is látszik a csík úgy, az nem azt jelenti hogy erősebb maga a csík, hanem azt hogy jobban látod. De terhes(ebb) nem leszel tőle
2019. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok! TESSÉK! :)

[link]

2019. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
53%
Ami látszik,az a màsodik csík helye! Ott lenne a csík,ha lenne...Az a reagens helye.
2019. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
34%
Hát semmivel nem látszik jobban. Ennyi latszott simán is, de ezt még nem venném tutira.
2019. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35%
És még csak annyit hogy az én tesztemen tényleg semmi nem látszott,de én láttam.Egy héttel később meg erősebb lett mint a kontroll csik.Erről ennyit.
2019. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!