Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki tud negativba...

Valaki aki tud negativba tenni képet segitene?

Figyelt kérdés

Üdv! Sajnos az én telom valamiért nem teszi negativba a kepet.tudom ha pozi az latszik stb .... én nem lattok rajta semmit de férjem meg esküdne hogy ott egy halvány csik . Köszönöm


[link]


2019. jún. 1. 18:21
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves #3 majd ki derül a napokban hogy babae vagy sem :) egyszer már volt ilyen tesztem akkor sajnos 8 hetesen el vetéltem :( orvos szerint nem tapadt meg rendesen
2019. jún. 1. 21:33
 22/33 A kérdező kommentje:
Nem kell oda tennem semilyen csikot nem vagyok rá katogva! !! Ha jön a baba jön ha nem nem
2019. jún. 1. 21:34
 23/33 anonim ***** válasza:
45%

Aki nincs rákattanva, az nem tenné ki ide a fotót, és még kevésbé akarná negatívba tenni a fotót.


Sokszor leírtam, hogy ha pozitív, akkor nem kell photoshopolni.


Amúgy valami látszik rajta, de 5 nap késésnél illene erősebbnek lennie.

2019. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Igen tudom de azt is el mondtam miert tettem fel

Azért mert én nem láttam semmit de a ferjem igen és kíváncsi voltam más vélemnyére is . Ezt a képszerkesztőt meg azért kértem mert sokkaknâl láttam hogy ezt csináljak és úgy talán jobban látszik .de többen el mondták hogy hülyeség

2019. jún. 2. 07:27
 25/33 anonim ***** válasza:
87%
Én látom, amit a férjed, hogy pozitív-e kiderül egy másik tesztből. :)
2019. jún. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
80%
Hát nekem ennél jóval hálványabb volt mindkét gyerekkel, érzékeny teszttel. :) Ha meg nem voltam terhes, nem volt "szellemcsík", meg "reagens helye", soha. Hogy megmarad-e, az nyilván más kérdés.
2019. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Csinaltal ma tesztet?
2019. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Igen de sajnos ugyan ez lett mint az előző :/ menszesz sehol. Attól tartok nem e méhen kívüli egyik ismerősnek ugyan igy volt csak végül ő el ajult és akkor derült ki hogy méhen kívüli szegenynek ki is vették a petefeszket
2019. jún. 2. 15:58
 29/33 A kérdező kommentje:
Úgy hogy holnap doki vagy legalbbis a héten ahogy fogad
2019. jún. 2. 15:59
 30/33 anonim ***** válasza:
Egy digitális tesztre beruháznék a helyedben.Gyorsabb mint heteket várni egy dokira és annak az ertekelesenel nem tudsz tévedni.
2019. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!