Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesési problémákra...

Teherbeesési problémákra méhpempő?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elkezdtem szedni a méhpempőt ciklus 5. Napján. Általában 6 napig szokott tartani a mensi és most 8 napja tart, vannak enyhe görcsök is.. ilyen barnás folyásnak mondanám inkább. Bezavart volna a méhpempő? Másnak is elnyújtotta a mensijét? Előző hónapban voltam nőgyogyásznal azt mondta nem volt peteérésem és akkor az miatt is lehet ugye menstruációs zavar.. de nekem igyis úgyis csak 6 nap szokott lenni! ( mivel állitolag nincs peteérésem 1. Gyermek után, progreszteeon hianyosnal előfordul.. ezt mondta) Remélem elmulik mostmár ez a "folyás".. jövőhónapba tudok csak eljutni nőgyógyáazhoz mert elvileg a peteérésem hétvégére és pünkösdre esik így nemtudja megvizsgálni, hogy mi a helyzet. Még egy kérdés! Hogy szoktátok szedni a méhpempőt 28 napig ha bele esik a mensibe akkor is és utána 1 hónap szünet v hogy? Köszi a válaszokat! Szép napot!

2019. jún. 5. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

En kb 3 hetig szedtem, aztan el is feledjkesztem rola. Reggel ehgyomorra, nyelv ala 2 grammot, utana fel oraig nem ettem. Elvileg nekem se volt peteeresem, aztan mikor gyogyszerrel sem akart megjonni a menzeszem, csinaltam egy tesztet. Mire orvoshoz mentem, mar volt szivhang :)

Nem tudom bebizonyitani, hogy a mehpempotol (meg nehany bogyot szedtem emellett), de en hiszek benne nagyon.

2019. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Grarulálok, remélem nekem is összejön a kistesó végre ezzel.. :)
2019. jún. 5. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

En reggel ehgyomorra 1gramm mehpempot ettem, de azert mert elkezdtem pecsetelni a pozitiv teszt utan, elotte levo terhessegemnel pont igy volt es lett vege vetelessel... Szerintem a mehpempo segitett megtartani a mostani babamat!


En hiszek benne, h a mehpempo "mindenrejo", ott hat, ahol kell. Nem hinnem, h emiatt lett zavar a ciklusodban.

2019. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Nekem semmit sem használt. Vékony nyálkahártyára szedtem hónapokig és utána is ugyanolyan vékony maradt. A ciklusom is rendszertelen, az sem lett jobb tőle. De nekem ugyanígy az E vitamin sem segített az endometriumon.
2019. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!