Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a doki látta a 9mm petezsak...

Ha a doki látta a 9mm petezsakot akkor baba is van?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinal 5hetes terhes vagyok, a doki ki nagyitotta a petezsakot és ott volt benne a nagyon nagyon pici embrio😊 viszont a papírra azt írta a méh ludtojasnyi és embrió meg nem látható. Azt mondta állapotos vagyok ez tuti meg mondta is hogy ott van akkor a papíron miért ez szerepel? Mindent rendben talált és én is jól érzem magam pici terhességi tuneteim már vannak. 2het múlva megyek vissza
2019. jún. 5. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Mert szivhang meg nem volt, nm irhatja oda, h elo embrio.
2019. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, de ez még nem jelenti azt, hogy élő embrióról van szó, mivel még nincs szívhang. Nem is lehet, hisz az majd csak ezután lesz, a 6. hét után körülbelül. Nyilván aki nem terhes, annak nincs petezsák, meg a petezsák lehet üres is, illetve lehet nem üres, de mondjuk nem lesz szívhang, ezek mind-mind azt jelentik, hogy elindult a terhesség, de valamitől megszakadt. Tehát ha 2 hét múlva visszamész és lesz már szívhang, mert akkor már lennie kell szívhangnak, akkor lesz "élő" a terhesség, tehát akkor beszélünk arról, hogy valóban rendben van minden, akkor kapod a papírokat és mehetsz majd terhesgondozásra. Addig még nem.
2019. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól van, koszonom a valaszaitokat igazatok van. Már van szív hang, 6 hetes vagyok 6mm az embrió :) azt mondta doki nagyon szépen fejlődik képet is csinált. Happy vagyok csak ezen a heten úgy elkezdtem hányni.. kicsit epes mert ugye reggel és késő este jön rám napközben nem. Másnak is volt ilyen? Rennit mondta hogy nyugodtan szedhetem de azt mondta ez a hanyas nagyon gyakori és meg sokat fogok. Anyu az öcsémmel végig hányta a terhességet. Akkor valószínű én is?😏🙂
2019. jún. 20. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Gartulalok!! :)


Elso terhessegemnel a 16.hetig hanytam, a masodikkal vegig, szoval, h anyuddal mi volt, nem mervado, hisz nekem kettobol ket nagyon kulonbozo terhessegem volt, anyumnak meg harmadik fele.

2019. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi szépen!

Igazad van, minden terhesség más, olyan lesz amilyen 🤗

2019. jún. 20. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!