Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miben volt más az érzésed,...

Miben volt más az érzésed, mikor végül nem jött meg? Volt PMS szerű tüneted? Esetleg totálisan olyan, mint amikor meg szokott jönni? Arra az 1 hétre gondolok, ami a menzeszt meg szokta előzni (ezesetben a terhesség bebizonyosodását)

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél (nem maradt velünk) nem volt semmi ilyen megérzésem, és a másodiknál sem. A másodiknál szintén nem, sőt, meglepődtem, mert abban a hónapban közölték velem, hogy kimerültek a petefészkeim, nincs peteérésem. A harmadik és negyedik terhességemnél (mindkettő kémiai) szokatlan mellfeszülésem volt, ami nekem egyébként vérzés előtt nem szokott lenni. Az ötödik terhességemből született a lányom, ott is éreztem a mellfeszülést. A mostani, hatodik terhességemnél szintén semmilyen arra utaló nem volt a kimaradt vérzésen kívül, hoyg várandós vagyok.
2019. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Erősebb volt a pms, nagyon fájt a derekam, puffadtam, folyton úgy éreztem, hogy megjön, aztán nem jött meg, 3 nap késésnél teszteltem pozit.
2019. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem 5 napja olyan fura a hasam, mintha folyamatosan szekrekedésem lenne, de nincs. Mint amikor méhszájsebem volt, olyan érdekesen sajog az egész hasam alul és hátrafelé. Amikor pisilni megyek, utána különös érzés, mintha még nem jött volna ki mind...Mellé PMS hangulat, a cicim duzzadt és fáj. De lehet, hogy mindent csak beképzelek? Meg fogom látni, csak olyan jó lenne érezni is, akár előtte egy héttel, hogy tuti nem vagyok terhes, vagy valószinűleg igen. Tesztelni csak aznap szeretnék, amikor meg kellene jönnie.

Ja! És most, ahogy itt ülök, nézem, hát van kis felesleg a hasamon amúgy, de nagggyon fel vagyok puffadva jelenleg, nem is nagyon tudom behúzni a hasam, jó nagy most. Mensi előtt ENNYIRE nem szoktam.

2019. jún. 6. 13:22
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem volt pms tunetem semelyiknel. Mindegyiknel ugy voltam hogy meg fog jonni mert nem volt tendszeres a mensim vagy elobb jott meg vagy kesett 1hetet. Akkor kezdtem gyanakodni mikor a kave szagatol rosszul lettem akkor mar kesett 1,5hetet.
2019. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Sokkal bővebb folyásom volt.
2019. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Szülések előtt nem volt semmilyen PMS tünetem, terhestünetem sem egyikkel sem. Szóval nem volt változás, ugyanúgy nem történt semmi. 😊
2019. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
A világon semmi, de én a pms tüneteket is megúsztam mindig. Az egyetlen jel már az volt, h nem jött meg.
2019. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem volt igazan mas. Kiszakad a mehem erzesem volt, mint maskor. Ami furcsa es mas volt abban a honapban, hogy a peteeresi fajdalom a szokasos egy nap helyett egy hetig tartott. Mar a falra masztam tole. Mite abbamaradt jott a pms tunet.
2019. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi az eddigi összes választ.

Ma reggel x-epil negatív, holnapra nem várom. Még semmi mensis fájdalom, de a cicim megőrjít.

2019. jún. 7. 07:06
 10/12 A kérdező kommentje:
2019. jún. 8. 04:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!