Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagy rá az esely...

Szerintetek nagy rá az esely hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szoval 2 hete egyutt voltam a partneremmel.

Szedek fogamzasgatlo tablettat viszont abban az idoszakban bevttem mindegyiket viszont neha kicsit kesve.

A partnerem nem tudom h elment e...

Nem vagyok benne biztos.

Viszont ha igen akkor bennem ment el.

Aznap bevettem a gyogyszerem viszont massal nem vedekeztunk.

Szerintetek van okom aggodni?

Elore koszonom a valaszokat,tudom hogy sok ilyen kerdes van es unjatok de orulnek par valasznak.

Ja es meg annyi hogy egy ket napja az alhasam kicsit faj...

Nem nagyon csak erzem.Es ezert ijedtem meg.

Azt meg hozzateszem hogy egy ideje van folyasom es lehet hogy a huvelygyulladasom ujra elo jott es amiatt is lehet mert multkor is ilyesmi volt.

De felek hogy terhes lettem...

Tesztet csinaltam de nyilvan 2 het utan nem valoszinu higy kimutatna(amugy negativ lett)

Amukor egyutt voltam a partneremmel aznap volt az utolso tabi es utana meg is jott viszont mivel ennyire kozel volt egymashoz a mensi meg az egyuttlet nem vagyok biztos benne hogy a mensit befolyasolta volna olyan korai szakaszban..

Elore koszi mindenkinek.



2019. jún. 6. 23:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel nem való neked a szex. Fogd meg magad, aztán menjél el orvoshoz akkor.
2019. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Mennyi esszel?

Vedekeztunk

Es nem is bennem ment el..

Ennyire hulye azert nem vagyok...

Csak ideges....

2019. jún. 7. 21:04
 23/39 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ráparázol. A hasfájás, mellfeszülés simán lehet a menzesz előjele. Menj dokihoz, csinálj tesztet, stb.
2019. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

De nem most fog megjonni hanem meg ket het minimum...

Es egyszeruen nem tudok masra gondolni...

2019. jún. 9. 17:31
 25/39 A kérdező kommentje:

Ma telt el 15 nap

Csinaltam meg egyet ,negativ.

De nem reggel csinaltam hanem most...

2019. jún. 9. 17:45
 26/39 anonim ***** válasza:
70%
Nem terhes vagy, hanem OSTOBA.
2019. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Koszi!
2019. jún. 9. 18:31
 28/39 A kérdező kommentje:
Jot tesz ez a leszolas mindenkepp...
2019. jún. 9. 18:38
 29/39 anonim ***** válasza:

De most komolyan beszélgessünk. Mit vársz?

Szeded a fogamzásgátló KÉT éve. Negatív a terhességi teszt. Nem élvezett beléd. Szerinted terhes vagy? Menj orvoshoz!

2 hete volt az aktus, amikor nem élvezett beléd. Miért szeded a fogamzásgátlót, rombolod a szervezeted hormonokkal, ha nem élsz rendszeres nemi életet?

2019. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Eloszor is az aggaszt hogy neha kesve vettem be...oke bevettem de akkor is.

Ezzel mar nyilvan nem tudok mit csinalni.

Nem idegeskednek ha nem lennenek tuneteim...

Nyilvan igy leirva butasag h ideges vagyok de en ilyen vagyok mindent tulizgulok..

Egyebkent en a fogamzasgatlot nem azert kezdtem el szedni h vedekezzek hanem azert mert PCOSM van es amiatt nagyon csunya volt a borom(pattanasok)

Es 15 evesen a fene se gondolta h ezen mashogy is lehet segiteni.

Mert ugye a nogyogyaszom semmit nem mondott el ezzel kapcsolatban kb.

En pedig inkabb szedtem/szedem mert azt a kint nem akarom megint atelni amit anno a borom miatt.

Szoval szedem ezt a szart ...de mivel szorongok minden ilyen utan ezert mindig ott van bennem hogy mivan ha megis becsuszott a baj..

Es nem vedett a gyogyszer..foleg ugye most hibasnak is erzem magam mert nem szedtem mindig be ugyanakkor.

Mindegy nem akarom ismetelni magam..

Az meg h nem elvezett belem azt meg tole tudom csak aztan kitudja hogy tenyleg ugy volt e.

Igen lehet mondani mindenfelet ram h ennyire ostoba vagyok h nem tunik fel ha elmennek bennem.

De nem es kesz!

Mivel a gyogyszer miatt szokott lenni folyasom ezert nem mindig latszik h az most folyas e vagy az h elmentek bennem.

Es egyebkent nincsen most parkapcsolatom ezert nem elek nemi eletet “normalisan”...illetve rendszeresen..

Csak hogy tiszta legyen a dolog....

Ennyi a lenyeg...

es ja...szerintem is annyira ostoba vagyok h tobbet inkabb nem is szexelek...

Koszi a valaszokat mindenkinek!

2019. jún. 9. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!