Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

1 hónapig szedtem fogamzásgátlót. Vérzés első napján vettem be, elv. azonnal védett, de megvártam a 7 napot az óvszer elhagyásával, mert azt írta a papír, hogy az a biztos. Kb. egy hónapja voltam együtt a barátommal, azóta nem (szakítottunk, és akkor abbahagytam a gyógyszer szedését).

Mostanában gyakran van hányingerem, hangulatingadozásaim, ami a gyógyszer előtt nem nagyon volt, így gondolom az abbahagyása után sem kellene lennie.

A vérzésemmel kapcsolatban. Május 1-jén jött meg, akkor be is vettem a gyógyszert. Ez miatt egész hónapban megvolt ilyen pecsételően csak. Aztán ugye a placebo időben megjött, de a következő levélből már csak egy szem tablettát vettem be, utána abbahagytam a szakítás miatt. Nem tudom az az egy tabletta mennyit változtat, mert ugyanúgy megvolt a menstruációm, mint a szedés előtt ahogyan lenni szokott. Annyi különbseggel, hogy nagyjából már el kellett volna múlnia, de még ilyen halvány barnás, kevés folyás van. Rossz szag nincs, szóval szerintem nem fertőzés.

A leírtak alapján ugye nem valószínű a terhesség? Vagy inkább vegyek egy tesztet?



2019. jún. 5. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Inkább a fogamzásgátló szedése kavart be.
2019. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Bekavarhat a fogamzásgátló. Én 2 évig szedtem, amikor abbahagytam 6 hónapig nem volt menstruációm.
2019. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is inkább a fogamzásgátló mellékhatása, amikor elkezdtem szedni, nekem is voltak ilyen tüneteim az első 2-3 hónapban, amíg megszokta a szervezetem. Ettől függetlenül ha megnyugtat vegyél tesztet, az a párszáz forint megéri a lelki nyugalmad.
2019. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!