Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagy rá az esely...

Szerintetek nagy rá az esely hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szoval 2 hete egyutt voltam a partneremmel.

Szedek fogamzasgatlo tablettat viszont abban az idoszakban bevttem mindegyiket viszont neha kicsit kesve.

A partnerem nem tudom h elment e...

Nem vagyok benne biztos.

Viszont ha igen akkor bennem ment el.

Aznap bevettem a gyogyszerem viszont massal nem vedekeztunk.

Szerintetek van okom aggodni?

Elore koszonom a valaszokat,tudom hogy sok ilyen kerdes van es unjatok de orulnek par valasznak.

Ja es meg annyi hogy egy ket napja az alhasam kicsit faj...

Nem nagyon csak erzem.Es ezert ijedtem meg.

Azt meg hozzateszem hogy egy ideje van folyasom es lehet hogy a huvelygyulladasom ujra elo jott es amiatt is lehet mert multkor is ilyesmi volt.

De felek hogy terhes lettem...

Tesztet csinaltam de nyilvan 2 het utan nem valoszinu higy kimutatna(amugy negativ lett)

Amukor egyutt voltam a partneremmel aznap volt az utolso tabi es utana meg is jott viszont mivel ennyire kozel volt egymashoz a mensi meg az egyuttlet nem vagyok biztos benne hogy a mensit befolyasolta volna olyan korai szakaszban..

Elore koszi mindenkinek.



2019. jún. 6. 23:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Az egy jó döntés, hogy nem szexelsz többet.


És ezek szerint ez sem kapcsolat volt, csak egy futó izé. Értelmes nő ilyenben akkor is gumit huzat, ha amúgy PCOS miatt gyógyszert szed. Mert egy jó HPV vagy szifilisz még kevésbé vicces.

2019. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

15 évesen 2 éve szedsz fogamzásgátlót!? Keress normális nőgyógyászt, de azonnal! Egyébként nagyobb kín lesz majd, ha nem lehet gyereked, mint a csúnya bőröd (tapasztalat).

Az pedig nem normális, ha a gyógyszer miatt folyásod van. Tényleg keress egy normális nőgyógyászt. De a tájékoztatóban ez is benne van, hogy bármiféle mellékhatást tapasztalsz, menj dokihoz. Amúgy nehezen hiszem el, hogy nem tudod a hüvelyi folyást megkülönböztetni az ondófolyadéktól... Ha ilyen szinten vagy, tényleg ne szexelj még, főleg ne nem tartós párkapcsolatban 15 évesen!

2019. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

18 vagyok ezt mar elmondtam

Ugyhogy tobb mint ket eve szedem igazabol...

Igen kellett volna gumi...

Ugyhogy hulye voltam...de anelkul is tudom hogy a fejemhez lenne vagva..

Cseszhetem ha masik nogyogyaszhoz megyek...attol meg sehogy se jo a gyogyszer..vagyis..tobb a rossz mint a jo..

Hat ja ...biztos rosszabb ha nem lehet gyereke valakinek..

De azert nem egyszeru dolog..foleg ugy hogy nincsen tobb tizezer forintom maszekba menni es 100 fele vizsgalatot csibaltatni.

Valtottam mar gyogyszert akkor eltuntek mellekhatasok de elojott mas neha neha..

Teljesen mindegy kohez megyek meg milyen gyogyszert szedek valoszinuleg mindenhogyan lesz mellekhatas akar rovid vagy hosszutavon...

Ugyhogy errol ennyit..

Egyebkent amig nincsen tobb fele bajom tole addig nem erdemes valtani..hiszen akkor fel evente cserelgethetnem a gyogyszert ami meg meg szarabb a szervezetemnek.

Igazad van azokban amiket leirtal de most jelenleg mindenre szuksegem lenne csak arra nem h itelkezzenek felettem.

Nem cselekedtem okosan...ez igy van...

De eleg az h jelenleg sajat magamra haragszom...meg idegeskedek....

2019. jún. 9. 22:20
 34/39 A kérdező kommentje:

Mindegy...

Csinalok meg tesztet..

Meg elmegyek szurovizsgalatra is...

2019. jún. 9. 23:13
 35/39 anonim ***** válasza:

Előre szeretném leszögezni, hogy nem bántásból írok.

1. Mivel nincs tartós párkapcsolatod, így feleslegesen tömöd magad a gyógyszerrel.

2. A pattanásokkal inkább bőrgyógyászatra menj, mint nőgyógyászhoz.

3. Óvszerrel védekezz.

4. Szerintem a folyásod nem a gyógyszertől van, emiatt kell nőgyógyász.

5. Nem hinném, hogy terhes vagy. De ne tesztet vegyél, hanem irány a nődoki /a folyas miatt amúgyis kellene/

6. Ha egy srác azt mondja, hogy nem ment el benned, akkor az az esetek 80%ában azt jelenti, hogy de igen, elment benned.

7. Ha nem is ment el, akkor sem lehetsz teljesen nyugodt, mert ott van az a bizonyos előváladék. Attól is teherbe lehet esni.

8. Ne parázz, és legyen szép napod!

2019. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
De miért kellene gumi, ha gyógyszert szedsz? Esetleg amiatt, hogy nem állandó partnered van, és ki tudja, mit szedtél össze ( a folyás azt jelenti valószínűleg).
2019. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Rendben...

Koszonom hogy irtal..es segitettel.

Szep nalot neked is!

2019. jún. 10. 12:56
 38/39 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy a borgyogyaszatot jobban ismerem lassan mint a tenyerem...es inkabb bele sem megyek hogy mennyore dilettansok az orvosok...
2019. jún. 10. 12:57
 39/39 anonim ***** válasza:
Nos, mi lett?
2019. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!