Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folytatni a babaprojektet...

Folytatni a babaprojektet vagy a karriert választani?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolult a helyzetem. Egy olyan szakmát választottam, amiben nagyon kevés nő dolgozik. Akik dolgoznak, azok javarészt irodai munkát végeznek. Én is ezt tettem az elmúlt 6 évben. Viszont egy hónappal ezeelőtt megkaptam A Munkát. Ami leginkàbb egy életforma... Mindig is erre vágytam, mind beosztás mind helyszín tekintetében. Nem is értem miért neveztek ki, hiszen, 30 éves vagyok... 2 éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Pár hónapja irt diagnosztizáltak, szedek gyogyszert stb.. ebben a hónapban volt peteérésem is végre... most a kinevezésem miatt viszont nem tudom hogy mitévő legyek. A férjem szerint ez legyen az én döntésem, ő nem korlátozna. Érdekelne mások véleménye. Lehet jobb lenne kicsit bedolgozni magam, képbe kerülni stb... hogy "nyugodtan mehessek gyesre..." vagy 2 év után inkább már csak a babatéma érdekeljen?
2019. jún. 8. 23:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 2 év után akkor estem teherbe, amikor eldöntöttem, hogy a munkába vetem magam. Októbeben kerültem át arra a posztra és meg abban a hónapban teherbe is estem. Egy pillanatra sem bánom, pedig több lett volna a pénz, stb.
2019. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nekem,hogy már eldöntötted. Nagyon jó, hogy a férjed ennyire támogató.

A lényeg, hogy nektek megfelelő legyen a döntés. Nekem a család mindig fontosabb volt, 8 hónap munkaviszony (mármint ennél a cégnél, előtte is dolgoztam máshol) estem teherbe, bár hozzá kell tenni, hogy külföldön élünk ahol sokkal jobban védve van egy kismama és egy kisgyerekest is kötelesek részmunkaidőben visszavenni. Így nekem nem volt aggodalmam, amit viszont megértek, hogy a végén nem lesz munkám.

Mit feljebb írtam, a lényeg, hogy ti azonosulni tudjatok a döntésetekkel, hogy ha mégis máshogy alakul,mint elképzeltétek, ne másra haragudjatok miatta

2019. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!