Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen volt ultrahangom, a...

5 hetesen volt ultrahangom, a következő 3 hét múlva. Jó ez így? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pénteken volt ultrahangom, épphogy betöltöttem a 5.hetemet ( muszáj volt mennem, mert gyógyszert szedő epilepsziás vagyok, tehát vannak aktívan rohamaim). Korai terhességet állapított meg a nődoki, és 3 hét múlvára hívott vissza, de már most táppénzre vett veszélyeztetett terhesként. Nem késő a 3 hét? A munkahelyemen hogy fogják ezt tolerálni?

Nagyon félek, hiszen embrió még nincs, és riogat a doktor, hogy 12.hetig bármi lehet... :( első babánk lesz.



2019. jún. 10. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Teljes normális a 3 hét múlvai ultrahang. Miért lettél veszélyeztetett? A nővérem is epilepsziás, de a két terhesség közül egyiknél se lett ilyen korán kiírva. A munkahelyed reagálását mi nem tudhatjuk.
2019. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Normális, tényleg bármi lehet.
2019. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha késő lenne, nem ekkorra hívott volna vissza. Annyian nem bíztok a dokitokban.....nap mint nap van olyan kerdés ahol leírjátok mit mondott az orvos de azért megkérdezitek a gyakorizós műkörmöst/közgazdász/boltos stb. hiteles szakvéleményét is. Nem értem miért. Az orvosok nem fognak veszélyeztetni sem szántszándekkal, sem véletlenül..
2019. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
3-as, ez már sok éve így van, ebből lett a VBAC meg az otthonszülés meg a dúlázás meg a többi gyereket veszélyeztető baromság, hogy a sok félművelt pitsa egymasnak osztja az észt, mert nem bíznak a 200ezres orvosukban.
2019. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Egyik nap volt egy kérdés, a kerdező írta hogy az orvosa 39 hetesen császározza ha addig nem indul meg. Csak ennyit írt. Erre jöttek az okoskodók, hogy "úristen ne engedd!!!" meg hogy "jogod van természetesen szülni, nehogy hagyd neki"

Hangosan röhögtem az idiótákon, fingjuk nem volt hogy miért kell császározni terminus előtt a kérdezőt, de olyan harcos amazonokként bíztatták hogy kvázi üsse ki a szikét a doki kezéből, hogy az már vígjátékba illő volt. Nem tudom miért gondolta a közértesmarika vagy a szoliskati hogy neten ők jobban tudják a kismama kórismeretét, mint a nőgyógyásza, de szánalmasak voltak.

2019. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most picit saját magamnak is ellent mondok

... Pontosan látom, hogy milyen kérdések kerülnek ide nap mint nap, és 90% arról szól, hogy nem érez tüneteket, ez és ez normális stb, és a válaszolók 70%-arról ír, hogy " az én vetélésem így kezdődött".

Igen, ez valóban kiábránditó, de azért Hála isten vannak olyanok is itt, akik nem riogatnak, hanem saját tapasztalataikat írjak le, aminek nem az a vége, hogyan lett vetélés a terhességből.

Én meg valóban azért tettem fel ITT a kérdést, mert kíváncsi vagyok kívülállók véleményére is, ami nem a lehurrogással kell, hogy egyelő legyen.

2019. jún. 10. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy biztos: egy korai vetélést nem előz meg az sem ha naponta mennél uh-ra.
2019. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha valakinek az a saját tapasztalata, hogy elvetélt(pl volt egy kérdező, aki barnázik, és sokan írták neki, hogy náluk így kezdődött a vetélés), akkor inkább ne is írjon, mert az ő tapasztalata negatív?
2019. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én nem ezt mondom, de az itteni statisztika alapján kb 10/7 nő elvetélt. Természetesen nagyon sajnálom Őket, de akkor sem értek azzal egyet, hogy feltétlenül abból kell kiidulni,hogy rettegjünk a paplan alatt a 12.hétig.

Valószínű, ha engem sem ijeszteget a dokim az anti epileptikumok miatt, hogy mit csinálhat, én sem félnek annyira. A neurológus szerint meg nem lesz semmi baj, más epilepsziás is egészséges gyereket szült. Ezek után csoda ha az ember azt sem tudja mi van és bizalmatlan?!

2019. jún. 10. 17:52
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen itt gyakorin rengeteg a vetelos sztori. Termesztesen az eletben is. De en rakerestem a statisztikakra es az elso tromeszterben 25% azert santit. A menzesz elmaradasa elotti 50-75% tolja fel ennyire. Amirol meg nem is tudsz. Utana van a 25-15-10% De pl a 8. hettol mar csak 2-4%. Mas statisztikak szerint (nem magyar) 8%. Nem vigasztal, ha te vagy a 2-8%, de valojaban egy vakbel mutetnel is van 1—2% esely, hogy meghaljon valaki, de ha azt hallod, hogy vakbel mutetje lesz a rokonodnak, azert nem temeted el, es nem rettegsz. Helyen kell kezelni. Ovatosnak lenni meg vigyazni magadra de nem kell a ketsegbeesesbe kergetni magad.
2019. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!