Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes kismama vagyok. Mikor...

25hetes kismama vagyok. Mikor lesz a következő ultrahangom? Másnak is nehezebb volt ilyenkor már az alvás forgolòdás?

Figyelt kérdés
Ultrahangon 18dik.héten voltam érdekelne mikor lesz a következő? Sajna 3-4dsre nem tudok menni mert nem tehetem meg. Az alvásnál pedig ha fordulok vagy fel ülök érzem babámat bent illetve valamiféle feszülés, kellemetlenség stb. Csodás dolog de mégis érdeklne más kismama is érez érezte-e? Köszönöm :-)

#25hetes kismama
2013. dec. 19. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A dokid nem jegyzett elő? Nekem minden vizsgálaton mondta a következő időpontot (ill. megbeszéltük), meg, h mi lesz akkor. Kötelezően még a 32. és a 37. héten van uh.
2013. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32. hét körül van a következő protokoll szerinti uh. Nekem ilyenkor kezdett leglátványosabban nőni a pocim és éreztem is :).
2013. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írja az első.

Ez semmi...majd akkor a 38-39. Héten mi lesz, ha már most nehéz?:-)))

2013. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, és igen fáj mindenem már odalent, nem csak ha felülök vagy fordulok, hanem egyfolytában (39+1hét)....
2013. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia nallynk 28-30.héten van a következő uh vizsgalat. én 22hetesen voltam utoljara és csak 30on tudok menni addig szabin lesznek. kín kivarni... nekem is mar kb a 25.héttöl kényelmetlen az alvas. de ha jol kipockolom magam egész jo. a baba is egyre aktivabb lassan mar aludni nem hagy. én kissé megijjedtem hogy esetleg kevés lehet a magzatvizem mert mar kezd kellemetlen lenni a mozgasa rugasai, illetce ha olyan hejre rug faj is. de a védőnö megnyugtatott hogy ilyenkor ez mar normalis érzés ha kevés lenne a víz az fájdalmas lenne még az apro mozgasai is. de halisten nem faj.

27hkm.

2013. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!