Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lettem?

Szerintetek terhes lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal pettingeltünk, és amikor elélvezett én rajta ültem a nemi szervén. A hajlatomhoz került sperma de nem tudom, hogy a hüvelybe is kerülhetett így. A hasán volt inkább, pont azon a részen ahol a hajlatomhoz is került. Előtte behatolás nem történt! Rögtön mentem kitörölni óvatosan, és lefürödtem. Már majdnem 2hete késik és nagyon félek.Csináltam egy tesztet de negatív lett ez volt 1hete, ma újra tesztelek. Nekem alapból elég rendszertelen, de menzesz előtt 1héttel mindig fáj a mellem, és 4-5napja érzem, hogy elkezdett fájni. szerintetek van okom rá, hogy ennyire féljek? :(

2019. jún. 11. 13:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg terhes vagy. Teszteltél?
2019. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen 1hete és negatív lett most is fogok tesztelni.
2019. jún. 13. 15:39
 13/20 A kérdező kommentje:
Negatív lett
2019. jún. 13. 16:50
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Megmondtam előre, mégis lepontoztatok.
2019. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De akkor mi lehet a baj?:( Még mindig nem jött meg, annyira félek
2019. jún. 18. 09:55
 16/20 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el nőgyógyászhoz. A rendszertelen menstruáció betegségek tünete is lehet. Pl.pajzsmirigy alulműködés, ciszta, inzulin rezisztencia. Ne ijedj meg, ezek a nyavalyák jól kezelhetőek. Kezeletlenül viszont meddőséghez vezetnek.
2019. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom szepen! Mindenkepp megfogadom a tanacsod es elmegyek orvoshoz. Szep napot!
2019. jún. 19. 19:43
 18/20 A kérdező kommentje:
Ma megjött, de csak egyenlore nagyon keves rozsaszines arnyalatu. Ez utalhat valamire vagy erosodni fog?:(
2019. jún. 20. 09:30
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg megjott,ennyi.A teszt is negativ volt.Elfordult mar olyan a tortenelemben h késett valakinek a menstruációja.Lehet tukstresszelted magad vagy vmi.Ha rendesen megjon en nem aggodnek, ettol független elmehetsz dokihoz, mert siman lehet barmi.
2019. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"Nekem alapból elég rendszertelen". Ez már önmagában megér egy kivizsgálást.
2019. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!