Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az, aki június közepére...

Ki az, aki június közepére "nem várja"?

Figyelt kérdés
Az én pé-m kb június 7-én volt, de szerintem 1-2 nappal előbb lehetett, mert erre utaló jelek voltak. És most izgatottan várom, hogy tesztelhessek. Ki van hasonló cipőben?

2019. jún. 11. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon élvezem a terhességet, elengedtem a félelmeket és elkezdtem tornázni :) Lassan a genetikai vizsgálatok következnek.


Veled mi a helyzet?

2019. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
Pénteken voltam a dokinál 14 hetes vagyok :) annyira aranyos volt az UH-on szopizta az ujjat :) meg tartanak nalam a rosszul.létek meg nagyon faradekony vagyok sajnos
2019. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 1. vagyok, holnap lépek a 13. hétbe, csütörtökön lesz a genetikai. Kicsit fáradékony vagyok, hematómám megvolt még a 9. héten így pihengetek.
2019. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én elhagytam a 9. hetet :)

Sok hányinger , hányás :)

Holnap védőnő!

L :)

2019. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:
Sziasztok! De jó, hogy jelentkeztetek! :) Én tegnap léptem a 14. hétbe, 8. héttől elmúltak a rosszullétek, második baba lévén már kezdek szépen kerekedni, főleg estére :D Genetikain mindent rendben találtak, legközelebb kedden megyek dokihoz uh-ra.
2019. aug. 31. 07:00
 66/74 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én most vagyok a 8. hétben. Reggelente mindig van hányingerem, de még egyszer sem hánytam. Viszont a hasam elég gyakran megy, majd csak jövőhéten megyek orvoshoz.Lehet, hogy a terhesvitamin vagy magnézium okozza a hasmenést? Femibion 1-et szedek, aztán reggeli után egy MAGNOSOLV-t szoktam inni, és CETEBE C vitamin+cinket is veszek be, de azt csak hétköznap (mondhatni kúraszerűen), hétvégén csak a terhesvitamint veszem be. Ki milyen vitaminokat szed?
2019. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a vitaminoktól megye-e a hasad, lehet, hogy csak kicsit ideges vagy? :) Amúgy a 2. trimesztertől lassul az anyagcseréd, onnan meg a székrekedés veszélye fenyeget. 😒 Minden esetre, említsd meg a dokidnak, hogy mi a helyzet. Én is Femibiont szedek és Neo ferrero folgammát, azaz vasat. Elég alacsony volt a vvt-nél a hemoglobin szintem... :(
2019. szept. 2. 14:26
 68/74 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Ki mikorra varja a babat? :)

Én februar 19 re vagyok kiirva

2020. jan. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:

Szia, 1-es és 63-as vagyok.

Március 3 a kiírt időpont, holnap lépek a 34. hétbe.

Minden okés!

:)

2020. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Fénysebességgel telt el az eddigi idő. Hamarosan már a karunkban tarthatjuk a babáinkat. :) Én febr.28-ára vagyok kiírva a kisfiammal. Ti hol fogtok szülni? (Én a bp-i Szent Istvánban).
2020. jan. 21. 07:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!