Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az, aki június közepére...

Ki az, aki június közepére "nem várja"?

Figyelt kérdés
Az én pé-m kb június 7-én volt, de szerintem 1-2 nappal előbb lehetett, mert erre utaló jelek voltak. És most izgatottan várom, hogy tesztelhessek. Ki van hasonló cipőben?

2019. jún. 11. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:

68-as vagyok


Valaki erez mar valamit? :)


Nekem a jovoheten kezdodik az Nst

2. Fokban erett a mehlepenyem ezert aggodok :/

2020. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 A kérdező kommentje:
Én már 2 hete érzek jósló fájásokat, de nem számottevően. Izgalmas időszak :) én 3-án megyek először nst-re. Gondolok rád jövő héten, de remélem, írsz majd, mi volt.
2020. jan. 24. 17:53
 73/74 anonim ***** válasza:
Milyen a babazas? :)
2020. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 A kérdező kommentje:
Én nagyon élvezem. :) Február 25-én született meg a kisebbik fiam. Teljesen más természet, mint a nagy. A nagy erős akaratú, kissé hisztis jellem (baba korában is ilyen volt, most 4 éves), a kicsi meg nagyon nyugodt, csak akkor sír, ha éhes vagy fáj a pocakja. Sokkal többet kell a naggyal foglalkoznom, de emellett nagyon szereti a kisöccsét, állandóan kézbe szeretné venni, puszigálná, ilyenek. :) Kicsit nehéz, hogy nincs ovi... de minden nehézségével, MEGÉRI minden perce. :) Nektek milyen a babázás? Szüléstörténetetek?
2020. ápr. 18. 08:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!