Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit érez vagy érzett az...

Ki mit érez vagy érzett az első hetekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Én menstruacio előtt 5 nappal erős pozitívat teszteltem , volt előjel ezért csináltam korán a tesztet ,nem is jött meg azóta sem,a tesztem pedig erősödött.kb az 5 hetemben vagyok

Orvoshoz menni még korai

A mellbimbóim nagyon érzékenyek,és gorcsolgetek is van hogy elmúlik van h kicsit jobban érzem

Tegnap volt az első enyhe hányingerem .Tapasztalatokra lennék kiváncsi, ki hogy érzi vagy érezte magát ilyen korai terhességgel?


2019. jún. 12. 06:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én 3 hét+4 naposan teszteltem halvany pozitívat, de addigra mar a napi 7 óra alvasigényem felugrott 10-re, ami gyanús volt. Mellé a "mindjárt megjön" érzés a méhemben, meg a mellfájdalom, de ez utóbbi nekem amúgy is szokott lenni a pms részeként, szóval az nem volt gyanús. Ezek maradtak a 9. hétig, onnantól még pluszban bejött az émelygés, a mindjártmegjön érzés viszont csillapodott.
2019. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én ikrekkel vagyok várandós, az elején fáradt voltam, hányingerem volt de nem vészes. 8 hetes vagyok. A mellem feszül fáj, ezaz állandó tünetem csak.
2019. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki kapott egy zöld kezet :) várom a továbbiakat is :) és mindenkinek szívből gratulálok :) ❤️
2019. jún. 12. 10:47
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
8 hetes ikerterhes vagyok, egy kezemen megtudom számolni hányszor hánytam eddig. Talán amit kinevezhetünk terhes tünetnek az az állandó fáradtság és az érzékenység. Én ennyit életemben nem sírtam filmeken, mint ebben a pár hétben :)
2019. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Egész terhességem alatt nem hagytam el magam, abszolút nem voltam fáradt. 7.honapig jártam munkába, meg volt szabim, azt kivettem. Utána épp alakítottunk belül a házon 1 helyiséget. Egész házban egyedül csináltam meg a nagytakarítást. Sose kértem senki segítségét. Szoktak is nekem mondani, h biztos könnyű szülésem lesz, mivel mindig teszek-veszek a házban és az udvaron is. És lám igazuk lett szerencsére, mindegyikőtöknek szívből kívánom, h ilyen könnyen menjen meg a szülés, mint nekem!😊(első baba)
2019. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

De jó :)! Ha lesz szív hang és minden jól alakul akkor én is szeretnek dolgozni ameddig csak tudok

Egyenlőre nekem fajdogal a hasam gorcsolget olykor

Mellbimbom érzékeny és úgy vettem észre duzzadtabbak is, másfél hete azt éreztem h nagyon jön a savam , azóta az elmúlt .

Ezért vagyok kiváncsi ki hogy érzi magát ez idő tájt:)

2019. jún. 12. 17:04
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem volt tunetem.

Kb 1_2x volt hanyinger kb 10percig de semmi több a mai napig,ezert nem is gondoltam babara. Ez volt 7 hetesen kb jelenleg 33hkm vagyok :)

2019. jún. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
2. terhessegben 4 nappal mensi elott mar egyértelmű + volt a tesztem. Olyan hanyingerem volt pont mint az elsovel, csak vele a 7.hettol. En hanyingert ereztem de egesz nap
2019. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Megérzésen kîvül semmit

1 éves lányom van


Most 4+4-en vagyok


Megint semmi.. Megérzés miatt teszteltem ( szoptatok még, alig volt mensim)

2019. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
Bocs offert. Te is bevallatad akkor uccso. Uccsoelotti vagyok, nekem is par het mulva jon a kov baba, alig ket ev lesz koztuk.. Mondjuk, mi igy szerettuk vna, de valahol felido kornyeketol panikolok nem lesz-e korai, csak hat mar nincs visszaut.
2019. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!