Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit érez vagy érzett az...

Ki mit érez vagy érzett az első hetekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Én menstruacio előtt 5 nappal erős pozitívat teszteltem , volt előjel ezért csináltam korán a tesztet ,nem is jött meg azóta sem,a tesztem pedig erősödött.kb az 5 hetemben vagyok

Orvoshoz menni még korai

A mellbimbóim nagyon érzékenyek,és gorcsolgetek is van hogy elmúlik van h kicsit jobban érzem

Tegnap volt az első enyhe hányingerem .Tapasztalatokra lennék kiváncsi, ki hogy érzi vagy érezte magát ilyen korai terhességgel?


2019. jún. 12. 06:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Elsőnél fáradt voltam, görcsölgettem és nem bírta a gyomrom a gombát. Másodiknál a mellem volt nagyon érzékeny és a tejtől fájt a gyomrom. Most 5 hetes vagyok, görcsölgetés, mellérzékenység, étvágytalanság és puffadás van.
2019. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Én ugyanezeket tapasztalom mint te utolsó :)
2019. jún. 16. 18:11
 23/23 anonim ***** válasza:
4. hétben vagyok kb. Az utóbbi napokban lettem délután mindig álmos, a mellbimbóim hiper érzékenyek, és a jelző nyilallás 2 naponta jelentkezett a méhem körül. Eddig ennyi, 3 napja tudom a dolgot. :)
2019. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!