Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Primavera 5mg szedett valaki?

Primavera 5mg szedett valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok mar 50 napja nem menstrualok igy az orvos ki irta ezt a gyógyszert nap 2 kell szednem de meg mondom őszintén félek a hatásától és a mellékhatástól is kinek mi a véleménye?? Annyi még hogy szapora pulzusom van 110 van mikor 120 ez gond ennél a gyogyszernel? Patikában nem tudtak választ adni rá nincs a betgtajekoztatoban sem. Ezért lennek kivancsi tapasztalatokra
2019. jún. 12. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat PROVERA 5MG a gyógyszer neve
2019. jún. 12. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, nekem napi 1 volt az adagpm 10 napig kellett szednem. A 10 nap után meg is jött, eltartott 8-9 napig is, magyon erős verzés volt. Gondoltam ez a gyógyszer miatt van, biztos oké ez most így. Majd a következő mensesem 18 napra jött meg, utána 35, majd 26 körül, és az utóbbi eltartott 14 napig. Úgy kepzeld el, hogy 7 nap rendes vérzés 7 nap pecsételés. Most elvileg a 33. ciklusnapon vagyok, nem tudom, higy mikor fog megjönni, eddig semmi jele. Soha többet nem szedek ilyen gyógyszert, az tuti, rendesen odavágta a ciklusomat. Olvastam róla, hogy kemény hormonbomba a szervezetnek, így nem csodálkozom. Fogamzásgátlót tervezek felíratni, na majd az rendbe tesz.
2019. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igen huuu akkor inkabb be se szedem 😫 igy is össze vissza jön igaz most mar jó ideje nincs de inkabb ne legyen..... Köszi a választ
2019. jún. 12. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:

10 napig szedtem 2x1 rá úgy 4-5 nappal megisjött, igaz két napig barnázással,de nem volt vele gondom,azóta is időben megjön

ez csak progeszteron, nem méreg

plusz ha az orvos írta akkor mindenképp szedd el!!

2019. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolso vagyok az én pulzusom is 90-100 körüli,ez a gyógyszer nem befolyásolt semmit ezen
2019. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem hát hétfőtől el kezdem szedni de csak napi 1 szemet....

Elvileg napi 2 szemet kellene szedni meg van a gyogyibol én egy kicsit sokallom.

2019. jún. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!