Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek ha csak...

Mikor teszteljek ha csak 25-ös tesztem van?

Figyelt kérdés

28-napos fogamzásgátló után az első ciklusom (már volt rendes vérzésem) fog.gátló előtt 33 napos volt.

28 napos szerint 2 napot késik, 33 napos szerint vasárnap nem kellene megjönnie.

A hasam alja hétfő óta fájdogál. Ha a baba miatt fájdogálna, mikor mutatná ki egy 25-ös teszt?

Jövő hétfőn? Vagy várjam meg míg késik 1 hetet vagyis jövő szerdán, vagy jövő vasárnap?

Igen, szeretnénk babát, tervezzük, és többször is voltunk együtt. Nem hőmérőzök nem ovutesztelek. Együtt vagyunk ha megkivánjuk egymást.

Ja és 2 lányom van, menses előtt nem fájt így a hasam alja sose, (csak megjön és megy, megjön érzésem sincs sose azt se tudom milyen az 😁) csak 1x fájt így az első lányomnál de akkor erősebben.

Ha addig nem jön meg, melyik nap mutatná ki tutira ha csak 25-ös tesztem van?

Itt nincs olyan bolt, páromnak meg meg se említem mert akkor 100%-ra hinné hogy sikerült.


2019. jún. 14. 19:21
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Vagy akár holnap is kimutatná már ha a hétfőt nézzük?

Csak szeretném tudni hogy baba miatt fájdogál-e, vagy most kezdi el a ciklusom az ilyen fajta "hülyéskedést".

2019. jún. 14. 19:25
 2/25 anonim ***** válasza:

Szerintem vasárnap már tesztelhetsz reggeli első pisiből.

A fogamzásgátló előtti ciklusok már nem mérvadóak, nekem is változott azóta a ciklusom. Csak az utána következő időszakot/ciklusokat kell figyelembe venni.

Drukkolok! 😉

2019. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hétfőn reggel tesztelnék.
2019. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
32napos ciklusom van, követve volt ultrahanggal a peteeres így biztosan mondom hogy 13nappal peteeres után (31.ciklusnapon) iszonyú halvány lett az x epil tesztem. (12.nap amúgy a predictor egyértelműen pozitív lett csak kíváncsi voltam mit tud az x-epil) szóval én is azt gondolom vasárnap már tesztelhetsz
2019. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! 😊

Na ezt nem tudtam, hogy a fog.gátló előtti ciklust már nem kell figyelembe venni.

Mindennap tanul az ember valamit! 😊

2019. jún. 14. 19:47
 6/25 anonim ***** válasza:
Sőt, a fogamzásgátló abbahagyása utáni ciklus sem mérvadó, ugyanis hónapokba is beletelhet, mire minden visszaáll a természetes állapotba a fogamzásgátló abbahagyása után. Tehát lehet, hogy lesz olyan, hogy 28 napja jön meg, aztán nem jön meg, aztán 33 napra. Szóval ilyenekkel számolni lehet.
2019. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Drukkolok, szintén 3. babát szeretnénk, 1. próbálkozós hónap, 2 hét múlva kb kiderül nekem is....:)

Írd meg hogy alakult!

2019. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönök minden választ, és a drukkokat! 😊

Kedves 7-es! Rendben megírom mindenképp! Én pedig neked drukkolok hogy sikeres legyen ez a hónap! 😊 ❤

2019. jún. 14. 20:31
 9/25 anonim ***** válasza:

Köszi!

Hány évesek a gyerekek?

Ez az első próbálkozós hónapotok?

2019. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
Én várnék jövő hétvégéig. A ciklusod valszeg még nem állt be, addigra meg fog jönni.
2019. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!