Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepedéstől számítva 14...

A tüszőrepedéstől számítva 14 nap múlva kell, hogy a menstruáció megjöjjön? Honnan tudhatom biztosan, hogy megrepedt a tüszőm? többi lent!

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom azt mondta csütörtökön,hogy 15. napon fog megrepedni a tüsző,(az az szombat) azóta eltelt két nap, szóval akkor 12 nap múlva fog megjönni kb,ha nem sikerült?

És honnan tudhatom biztosan,hogy megrepedt? Nem éreztem különösebben semmit,melleim fájnak picit,de szerintem nem sok köze lenne ehhez.Bocsánat ha undorító leszek,de ma vettem észre fehér,ragacsos folyást,előző napokban meg vizes volt,ez jelezheti,hogy megrepedt a tüsző?(egyébként clostilbegytet szedtem)



2019. máj. 6. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem pontos a ciklusom, az elozo 27 napra jott meg, azelott 22, 24,25.. most 24 nappal szamolta. Azt vettem eszre magamon, hogy a tojasfeherje nyulos nyák utolso napja utan 12-14 napja megjon a menstruaciom. Ird fel minden nap, hogy milyen a nyákod es 3 honap utan mar nagyjabol be tudod loni. En ugy tudom, hogy ha ez a nyak eltunik es feher, ragacsos, kremes valtja fel, az mar a termeketlen napokat jelzi
2019. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Remélem,hogy megrepedt,mert csak akkor kell mennem kontrollra, ha nem jönne meg két hét múlva.

2019. máj. 6. 11:31
 3/17 anonim ***** válasza:

Házilag objektíve, tényszerűen csak hőgörbéből lehet megállapítani, hogy megtörtént-e a tüszőrepedés, nyák, szurka és társaik nem "bizonyító erejűek".


Az orvos a tüsző méretéből a saccol a repedés várható idejére (napi 2 mm-t nő és kb. 22-25 mm körül reped meg). Ha ő szombatot mondott, akkor számolj nyugodtan azzal és rá két hétre vasárnap tesztelj, ha nem jön meg.


Sok sikert! :)

2019. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hő alapján lehetne, de ahhoz tudni kellene, előtte milyen volt. Nekem amúgy a cici(bimbó)fájdalom biztos jele a progeszteron jelenlétének, tehát az ovuláció megtörténtének.
2019. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

utolsó a bimbó fájdalom nálam is meg van,nagyon érzékenyek lettek

2019. máj. 6. 12:13
 6/17 anonim ***** válasza:
Vérvétellel kimutatható, hogy volt-e repedés (progeszteronszintet kell nézetni a 21. nap körül)
2019. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

reggel megmértem a hőmet,ébredés után egyből,nem keltem fel és nem is mozogtam előtte.

nem csináltam még ilyet.. 37,02 lett,szerintetek az jó?

vagy így ez nem mérvadó?

2019. máj. 7. 13:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Leesett a mai napra? Pl nekem tegnap 36,6 volt, ma mar 35,7 es penteken kene megjonnie
2019. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

36.7 lett a mai,de most nem reggel 8kor hanem 5kor mértem,

de nekem majd csak 17körül kellene megjönnie

2019. máj. 8. 11:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Ebredes utan szamit, nem minden nap ugyanakkpr kelunk
2019. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!