Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letapadt petevezeték terhesség...

Letapadt petevezeték terhesség? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy most voltam orvosnál utrahangot csinált rajtam mivel gyereket szeretnénk és azt mondta hogy a jobb petevezetékem le van tapadva. Ez vegulis jelent valami rosszat vagy nehezíti a teherbeesést?

2019. jún. 23. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan ilyenkor miért nem kérdeztek vissza? Ja, hogy akkor nem itt kérdeznétek laikusoktól. Értem...
2019. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert az orvosom egy bunkó. Csak érdeklődök
2019. jún. 23. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bunkó az orvosod keress másikat. Laikuskent sztem egy letapadt petevezetekkel nebezebb a teherbe esés.
2019. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos fogalmam sincs...ha nem vagy megelégedve az orvosoddal, javaslom keress egy másikat, akitől ilyen esetben nyugodt szívvel kérdezhetsz.
2019. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!