Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeres ciklus, hőmèrővel...

Rendszeres ciklus, hőmèrővel ès ovuteszttel ellenőrzött peteèrès mellett is lehet valami "megbújt" hiba ami miatt nem jön össze, ès alaposabb kivizsgálás kellhet?

Figyelt kérdés

Tudom, nem olyan sok idő, de fèl ève nem jön össze a baba. A ciklusom 27-29 napos, hőgörbèt is vezetek 4 hónapja, ami mindig szèpen úgy megy ahogy mennie kell, ovuteszttel együtt szèpen mutatják is az ovu napját. Szedek vitaminokat, tiszta mèhpempőt, változatosan eszek, sok zöldsèg stb...

Általában 2 naponta vagyunk együtt, a legtermèkenyebb napokon, naponta is.


Fiatalok vagyunk, ezèrt vagyok kicsit (nagyon) letöltve, hogy nekünk mièrt nem sikerül.

Lehet mindezek ellenère valami más hiba nálam, amit ki kellene vizsgáltatnom, vagy csak simán eddig nem volt szerencsènk?

Illetve a fèrjemnek most kèrtünk időpontot sperma vizsgálatra, hogy az is kizárható legyen.

Èn 24 vagyok, a fèrjem 27.


2019. jún. 23. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy, PCOS, IR hogy csak a leggyakoribbakat említsem.
2019. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy pl petevezeték elzáródás...

De lehet hogy csak pech.

2019. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Úgy tudtam, hogy ezeket a betegsègeket cikluszavar is kísèri. Nekem pedig mindig normális volt, sosem volt vele semmi gond.

2019. jún. 23. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kíséri cikluszavar, ezt rosszul tudod. Az én ciklusomhoz pl órát lehetne igazítani, mégis pajzsmirigy bajom van.
2019. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet megrartóztatni magát a parodnak ovu előtt vagy 3 napig, de akar több is és ovukor együtt lenni. Lehet a naponta nagyon gyakori is...
2019. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből rosszra gondolni, nyugi! A hát hónap nem olyan hosszú idő.


Én elsőre azt mondtam volna, hogy a pároddal is lehet baj, de látom, hogy kértetek vizsgálatot.


Ne aggódj, sikerülni fog, a statisztika azért statisztika, mert van akinek attól korábban, és van olyan, akinek később jön össze.

2019. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!