Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanokat kérdeznék, akik...

Olyanokat kérdeznék, akik tapasztaltak beágyazódási fájdalmat/vérzést, hogy ezekre mennyi idő múlva lett pozitív a teszt? Ha a teszt érzékenységét is megírjátok, nagyon örülnék neki!

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A kimaradt menzesz napján, vagy azután érdemes tesztelni, előbb nem. Legyél türelemmel amíg nincs itt a mensi ideje!
2019. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt előtt 4 nappal volt rózsaszínes folyásom és nagyon görcsölt a hasam. (Délelőtt) Aznap reggeli pisiből még negatív, délutánra extra halvány pozitív lett a teszt. Facelle 10es mártogatós
2019. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem már elvileg a 9dpon láthatóan pozitív tesztjeim voltak, amiatt írtam hogy elvileg mert az ovum pontos időpontját nem tudom.
2019. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi csak most kátom higy kihagytam a lényeget :D a hármas válaszolo vagyok, erős szúrast éreztem jobb oldalt az alhasamba pár masodpercig és rá 4 napra lett pozitív a teszt
2019. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedves 1-es, minden attól függ, hogy mikor volt a peteérés és ahhoz képest az együttlét. Egy érzékeny teszt a 9-10.napon utána már ki tudja mutatni, ha a peteérrs nem a ciklus közepén volt, ez lehet simán az esedékes menstruáció előtt 6-7 nappal is akár. A korai tesztelés pedig azért és annak fontos, akinek beágyazódasi nehézségei vannak, hiszen ilyenkor kiemelten tud magára figyelni. Szóval köszönöm, csak tapasztalatokra voltam kíváncsi.

Most vagyok a 10.dpo-n, és a délutáni teszt halvány de abszolút látható pozitív. 2 napja volt olyan erős nyillalós fájdalmam a hüvelybe sugározva, hogy meg kellett álljak, ebből is gondoltam, hogy történések vannak :)

2019. jún. 26. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2019. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. jún. 30. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ma 7.dpo napján vagyok. Mai tüneteim: iszonyatos fáratság, nap közben a hőm 37,2-37,3. Szurkál az alhasam jobb oldala és barnás folyásom lett délután 6 óra után. 3. hónapja próbálkozunk. Remélem ezek lehetnek beágyazódás tünetei.
2019. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!