Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív terhességi teszt után...

Pozitív terhességi teszt után még hányszor teszteltél és miért?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer sem. Ha idon belul jol lathatoan kimutatja akkor folosleges,mentem a nogyogyaszhoz mielobb.
2019. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer teszteltem összesen. Az első alig látható volt, nem is voltam biztos benne, rá 2 napra már egyértelmű volt.
2019. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Még kétszer. Az első annyira halvány volt, hogy szétszedtem és megállapítottam, hogy káprázik a szemem (két év próbálkozás után nem csoda). A második 3 nap múlva szintén csak olyan halvány volt, hogy nem mertük elhinni. Aztán csináltam egy CB digitalt. Az volt a perdöntő.
2019. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt. 25-ös erősségűt vettem a kimaradt menzesz utáni nap, de mivel halványka volt, két napra rá vettem másikat, ez már erős volt.
2019. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én hétfőn délután teszteltem pozitívat, 2 féle tesztet is csináltam, kicsit halvány volt. Kedd reggel csináltam még egyet. De mivel csak jövő csütre van orvoshoz időpontom, mert pont nyaraltunk, így ma vasárnap is csináltam egyet, így ez a 4., ez jó erős lett. Most már többet nem csinálok, kivárom a vizsgálatot.
2019. jún. 23. 15:24
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
A reggeli pozitív után még egy délutáni 25-ös tesztet csináltam, mert biztos ami biztos. Előtte soha nem volt még csak halvány pozitív tesztem sem, de az a reggeli csík leugrott a tesztről.
2019. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokat. Nem mertem elhinni. Biztos voltam benne, hogy valami majd beüt, és mire orvoshoz kerülök nem is lesz ott semmi, és hülyének néznek. Meg különben is, nekem nem lehet szerencsém, tuti csak hibás a teszt, tuti nem erősödni fog hanem halványodni... aggódtam nagyon. Amikor a doki UH-on megerősített, akkor megnyugodtam és befejeztem az ámokfutást. :)
2019. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

1. Alkalommal


2 plusz teszt


2. Azért, mert az elsőn keresni kellett a csíkot.

3. Pedig kivábcsi voltam

Milyen délutáni vizeletből



2. Alkalommal

Vagy 6-ot


Nem hittem el elsőre,/ szoptatás után nem állt be a menzeszem még/plusz még halványabb volt mint az első terhességemnél.


A többit csak amiatt mert rájöttem menniore rossz a teszt minősége, vettem vagy10 db-ot, eredmény: 1 hetes késés után is olyan volt mont más teszt 1 nap után

2019. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

10es érzékenységű tesztet csináltam, ami halvány de egyértelmű volt, de a férjem nem merte beleélni magát.

Másnap egy digitálisat, ami kiírta, hogy 2-3 hét.

Utána nem csináltam többet.

2019. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3-at. Az első halvány volt, a másodikat azért, mert nem akartam elhinni, hogy a 2. hónapban sikerült a kistesó, miközben az első gyerekünkre 4 évet vártunk. A 3. pedig azért, mert az kazettás teszt volt, jó erős két csíkkal és el szerettem volna tenni emlékbe.
2019. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!