Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28. ciklusnapon jobb petefésze...

28. ciklusnapon jobb petefészekben 2 db.27mm-és tüsző, bal petefészekben 1db 27mm-es tüsző. Ebből lehet még baba? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Clostilbegytet kaptam,menzesz 3. napjától 2x1-et kellett szednem 5 napon keresztül.Lett is egy szép domináns tüsző,ami a 15. napon meg is repedt,mellette egy 13,-és egy 9mm-es,akkor a nőgyógyász mondta,hogy ebben a ciklusban azok már felszívódnak.Hát nem így lett..,szép nagyra nőttek.Most azt mondta a dokim,hogy nyugodjak meg,akár ma is megrepedhet.Tehát várjunk 2 hetet,ha addig nem jön meg a menzeszem,norcolut....

2019. jún. 24. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát nálam ekkora tüszöre már inkább cisztát mondtak. Ebből már nem lehet baba! Remélhetőleg menzeszkor felszívódik. Nem lesz már ott következő ciklusra!
2019. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Én rákérdeztem a dokira,és egyértelműen azt mondta,hogy nem ciszta..

Remélem én is,hogy eltűnik a mentesszel.

Miért nem lehet ez már baba?😞

2019. jún. 24. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert ha volt tüszőrepedés, akkor elkezdett emelkedni a progeszteron szinted és ha nincs ez összhangban, hanem egy emelkedett progeszteron szintbe csöppen egy tüszőből kiszabadult petesejt, az már nem fog tudni beágyazódni. Meg szerintem a 27-28 mm már túlérett ha van ilyen kifejezés. 20-22 körül ideális.
2019. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2019. jún. 24. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ami korábban megrepedt abból lehet baba!!!


Clostilbegyttel fogant a kisfiam es a 7hetes vizsgálaton volt a bal petefeszkemben 3 cm alatti echogen terület.. Az orvosom azt mondta gyakran előfordul clostilbegytes baba esetén. Nem Mondta hogy az ciszta, nem mondta hogy tüsző azt Mondta fel fog szívódni ne aggódjak miatta


Két ismerősömnek is hasonló volt, egyiküknek a 12.heti uh-n nem látták már, másiknak a 20.hetre tunt el


Én pénteken megyek az orvoshoz 14hetes vagyok (a genetikain máshol voltam a 12.heten ahol elfelejtettem mondani hogy nézzen ra a bal petefeszkemre)

2019. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De jó neked 😊 Gratulálok!

Nem hinném,hogy baba is lenne a dologban,mert azt látnia kellett volna a dokinak...

Ráadásul nekem 3 db tüsző van 😞

2019. jún. 25. 09:43
 7/10 anonim ***** válasza:
4-5. héten látnak először petezsákot. 28. ciklusnapon mit akarsz, mit lásson?
2019. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 ös vagyok


5+0 hetesen voltam először az orvosnál mert gyógyszert kellett iratnom (a Closti miatt kaptam progeszteront) akkor 4-mmes petezsákot látott csak de én mar ennek js örültem mert arra számítottam semmit sem fog látni. Szóval 28. Ciklusnapon semmit sem lehet még egy esetleges terhességből látni

2019. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bár csak úgy lenne..😊
2019. jún. 25. 19:40
 10/10 anonim válasza:
Mi lett kedves kérdező?
2022. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!