Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor egy hónap vagy 6...

Most akkor egy hónap vagy 6 hónap? Olyan tanácstalan vagyok.6 hete volt missed ab. műtétem, a kontrolon a doki aztmondta minden teljesen helyrejött lehet próbálkozni a babával nem kell megijedni ha teherbe esek.

Figyelt kérdés
Sok helyen viszont olvasom hogy 6 hónapokat is javasolnak,hogy annyit várni kell. Én nagyon szeretném a babát,de nem tudok kiigazodni hogy mi a jó és mi a nem. Vagy ezt embere válogatja? Ő ugy látta hogy rendbe jöttem ,tehát miért ne? Adjatok tanácsot:-(
2008. nov. 13. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én azt hallottam, 3 hónapot érdemes várni.
2008. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Ahány orvos annyiféle vélemény. Ha lelkileg fel vagy készülve egy újabb terhességre akkor szerintem vágjatok bele.
2008. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos nekem is volt egy ilyen műtétem. A doki azt mondta hogy 3 hónap, de ha esetleg hamarabb "becsúszik" és megmarad akkor nem lehet gond. A szervezeted vagy felkészült rá vagy nem, ha nem akkor meg sajnos nem marad meg és észre sem veszed.

Fel a fejjel!

2008. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az orvosod,látott,megvizsgált,Ő mondta hogy lehet,akkor lehet!! :) Sokkal erősebb lesz a méhnyálkahártyád,mert úgymond tiszta lappal indultok neki,vagyis tiszta méhhel,mivel így az előregedett dolgokat is eltávolították,és ab,után erősebb a méh belső fala..erről tanultam :)

Szóval hajra!! És még a hamarabbi babásodás esélye is nagyobb!! :)

A.

2008. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen mutetem tavaly...a dokim 3 honapot javasolt,de azt mondtas h ha hamarabb terhes maradok az sem baj...a baratnomnek elottem 2 honappal volt szinten ilyen mutetje es neki a dokija nem szolt es elso honapban terhes maradt es most van 1 gyonyoru kis vasgyuro 5 honapos fia!

Szoritok neked!

36 hetes pocis

2008. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Olyan jól estek a válaszok! Többet segített mint az orvosoké:-) Azért szeretnék belevágni mert most valahogy annyira erősnek érzem magam egy terhességhez. Testileg.lelkileg egyaránt. Mégegyszer köszönöm a biztató válaszokat!
2008. nov. 13. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
szia mikor nekem volt azt mondta hogy 3 hónap meg is vártuk és sikerült is 3 hónap múlva újra de sajnos ő is elment ez volt másjusban azóta pedig nem sikerül nem tudom hogy miéert
2008. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!