Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét késés után ha negatív a...

1 hét késés után ha negatív a teszt azt már vehetem biztosnak?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem mindkettő később fogant, 2 hét késésnél lettek csak pozitívak a tesztek.
2019. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ha innentol kb 250 napig nem szexelsz es nem szulsz az a biztos.
2019. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vicces vagy
2019. jún. 26. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Khhm inkabb mint bunko. De ha okoskodni tamadna kedvem azt irtam vna, hogy sztem egy nogyogyaszati vizsgalat inkabb valaszt ad a kersesedre, de feltetelezem felnőtt felelősségteljes no vagy aki amugy is rendszeresen eljar evente orvoshoz, pl rakszuresre, igy elmegy akkor is ha a manstruacioja szabalytalan. Vagy nem ilyen vagy? Mert ha nem, menj el. Hamar letelik az a 12 elso het amig elvetetheted a babad ha eppen nem kivant
2019. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Az utolsó szex után 14-21 nappal ha negatív, akkor nagyjából biztosnak vehetö, egyébként nem feltétlen.
2019. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te meg néha rakasd rendbe magad ha van kivel hátha nem leszel ilyen durci 😊
2019. jún. 26. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy biztos :))

Rendszeres a menzeszed? Akkor 90%, hogy nem teved a teszt. En 2 het kesessel mentem orvoshoz, aki gyogyszerrel akarta meginditani a verzest. A gyogyszer nem hatott, mert itt volt mar ez a kis mazsola a hasamba :))

2019. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!