Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Vagy csak simán...

Lehet baba? Vagy csak simán más ez a hónap, mint a többi?

Figyelt kérdés
Peteérés után 2-3 nappal szoktak elkezdeni fájni a melleim,és menszi előtt 1 nappal már csökken a fájdalom,menszi napjára pedig teljesen el is múlik,már mielőtt megjönne.most is ugyanúgy elkezdtek fájni ovu utan.ma van a nemvárt napja,és most érdekes módon ugyanúgy fájnak,pedig ilyenkor már nem szokott.menszim meg sehol,bár megjön érzésem van.tudom,teszt...fogok is,csak mások tapasztalata érdekelne ha hasonló cipőben járzak,mint én.baba lett belőle,vagy menszi?ha ma délután tesztelnék,az már mutatná ha baba van?ugye ma van a nemvárt napja,14.dpo.
2019. jún. 26. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Nekem ez is volt meg az is. Ebben nem számít a tapasztalat mert még ugyanazon nőnél is jelenthet mindkettőt.
2019. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Ez amúgy pont olyan mintha ezt kérdeznéd: "Kinézek az ablakon és felhős. De szerintetek kisüt ma a Nap vagy felhős marad? Tapasztalatok érdekelnek, volt akinél kisütött a Nap egy felhős reggel után?"

Pontosan ennyi értelme van sajnos.

2019. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem.Negatív.Köszönöm a válaszokat.
2019. jún. 26. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért a tesztelessel varjal még ma van a nem várt napja,még bármi lehet belőle

Érzékeny teszttel tesztelj és reggeli vizeletbol ne délutániból

2019. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
X epil tesztet csináltam.2 db-os.reggel teszteljek még egyet ha addig nem jön meg?
2019. jún. 26. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!