Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő után sikerült...

Kinek mennyi idő után sikerült teherbe esni? Szedett-e valamilyen vitaminokat? Milyen gyakran szeretkeztetek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 07:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
Pontosan.
2019. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknel a 2.honapban, másodiknál egy olyan alkalom volt mikor nem védekeztünk, és jött is a meglepi baba. :) szóval elsőre. Trimesztert szedtem/szedek. Tudom, hogy nagyon szerencsés vagyok, mert más évekig küzd érte, nagyon nehéz lehet. :(
2019. jún. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2.te a nagyon szerencsések közé tartozol. Gratulálok nektek!
2019. jún. 29. 07:19
 4/21 anonim ***** válasza:

Elsőnél 4 év, ott a lombikot leszámítva volt minden. A sikeres hónapban naponta voltunk együtt.

Másodiknál a 2. hónapban, semmit se figyeltem, nem szedtem, 2x voltunk együtt összesen abban a ciklusban. Eszembe sem jutott sikerülhet és ilyen hamar.

2019. jún. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Folsavat szedett valaki mikor eldöntöttétek, hogy babát akartok. Ha igen akkor a szedés kezdetétől mennyi időn belül sikerült?😏
2019. jún. 29. 07:29
 6/21 anonim ***** válasza:
Én szedek Femibion1-et, ezt javasolta az orvos, február óta, de még mindig nem akaródzik összejönni. Szerintem ez (mármint a folsav) a termékenységre magára nincs kihatással, inkább csak azért ajánlják, hogy már a legelejétől kezdve védje a fejlődő embriót.
2019. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem terveztük (csak későbbre), nem szedtem semmit, naponta voltunk együtt, csak gumit nem húztunk abban a hónapban.
2019. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem terveztük, csak gumit nem húztunk, ez aranyos:D

Most mi is ezt csináljuk :)))

2019. jún. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

Nem volt kéznél egy alkalommal a ciklus elején és megbeszéltük, hogy abban a hónapban akkor hagyjuk is, lesz ami lesz alapon. Mondjuk nem gondoltuk, hogy pikk-pakk gyerek lesz belőle. :)

2019. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Két gyerek van,az első a 20as évek elején jött,a második 33 éves koromban érkezik.

Első gyerek a 2. Hónapban fogant, a második az első hónapban :)

Ladevit terhes vitamint szedtem semmi mást,és a 10.ciklus naptól a 20.ig két naponta voltunk együtt.

2019. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!