Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz szerint 6 hetes...

Menzesz szerint 6 hetes terhes lehetek. Az egyik oldalamon tompa fájdalmat érzek nagyon enyhén, csak ha odafigyelek rá. Ha méhen kívüli lenne, már érezném, hogy baj van?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, bár nincs fájdalmam, se vérzésem, csak egy nagyon erős pozitiv tesztem (ahogy felszívta már erősebb lett mint a kontroll csík) a kimaradt menzesz után 5 nappal. 10ére kaptam időpontot, de most elkezdtem idegeskedni.
2019. jún. 29. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nincs bah, ez teljesen normális. Szokj hozzá mert lesz még ilyen bőven. Szedj magnéziumot,az segit. És gratulálok :)
2019. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ezen paráztam, csak bal oldalt fájt, se mindennek oké, jó helyen van! Méhen kívüli élet ha fáj, az nem csak fájdogál , úgy görcsörlsz hogy tudod baj van!!!
2019. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!