Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és nem...

7 hetes terhes vagyok és nem szeretnék elhízni. Egyenlőre napi 20 percet biciklizem.12. héttől R. Réka kismama torna heti 3x. és odafigyelek az étkezésemre. így elkerülhetem a dagadást?

Figyelt kérdés
előző 2 terhességem alatt 2x20 kg-ot híztam sajnos.most nem szeretnék.
2012. aug. 12. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyrészt alkati kérdésen múlik.

Ha az előző két terhesség után is le tudtad adni a kilókat, akkor ne terhesség alatt kínozd magad!

Ne egyél annyi édeset, ne nassolgass!

2012. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Akkor figyelj az étkezésre és kész,egyél bármit a fehér lisztet és cukrot tartalmazó ételeken kívül,azért csak a baba az első ilyenkor és nem az alakod én 7 hetesen ilyeneket tuti nem csinálnék..na de nem vagyunk egyformák!!
2012. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Én semmire nem figyeltem oda, akkor ettem és azt ami jólesett, már ha volt itthon. 34hetesen 8kg plusznál tartok, pedig sose voltam vékony, olyan átlagos alkat. Ez szerencse kérdése sztem....
2012. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

rajtam most kb 10 kg felesleg van..és nagyon nehezen fogyok..

utolsó előtti válaszoló mi az amit tuti h nem csinálnál a helyemben?:)

2012. aug. 12. 22:30
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem nagyon kéne tornáznod, főképp nem biciklizned. Tornázhatsz majd, de előbb töltsd be a 12. hetet, nehogy baj legyen. A biciklit felejtsd el, ha nem nagyon akarsz hízni akkor inkább egyél sok gyümölcsöt ha megéhezel. Szerintem ha gyümölcsöznél torna sem kellene, én sem vagyok soványság soha nem is voltam, most vagyok 12 hetes, előtte eddig híztam 5-t, mert nagyon sokat ettem, most rááltam a gyümire és máris leadtam másfelet. Egészséges is, finom is, nem is hízol, és sok benne a vitamin :) Szerintem is a baba a fontosabb nem az alak, az majd ráér szülés után. Persze az a te tested és te tudod mi a jó neked :)
2012. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A biciklizést gyorsan felejtsd el, max szobabicikli, mert a kis rázkódások sem tesznek jót, mert ilyenkor még nincs rendesen megtapadva a baba, és elvetélhetsz. Főleg, ha mondjuk véletlen belemész egy kátyúba, vagy ne adj isten elesel! Én is féltem a hízástól, de kivártam a 12. hetet, és most kezdtem el én is a Réka kismama tornát. :)

12 hkm

2012. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
2. válaszoló vagyok na igen ahogy itt írják előttem,szóval én 7 hetesen tuti nem bicikliznék,mindenki a retteget 12.hetet várja hogy ne történjem baj te meg ezért meg ne haragudj de felelőtlen vagy csak azért hogy ne szedjél fel ennyi meg ennyi kilót,a mozgással feszesítesz a helyes táplálkozással meg nem hízol,nem tudom de én attól a pillanattól hogy megtudtam terhes vagyok úgy voltam vele hogy a testem nem az enyém most a gyermekeimé,és habár én is nagyon féltem az elhízástól így ettem rengeteg gyümölcsöt rengeteg joghurtot tejterméket és ennyi ,ja és két gyerekkel szedtem fel 20 kilót úgy hogy 19.héttől a 37.hétig feküdtem és feküdtem nem mert lusta voltam hanem mert féltettem őket tudtam hogy ezt értük teszem az ők egészségéért,szóval innen te döntésed....
2012. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is pont így gondolom, ahogyan az utolsó válaszoló írta. Ô jobban megfogalmazta mint én. 4. voltam
2012. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

nekem csak az a fura h a biciklit meg mindenki ajánlja..és h mozogjunk...én semmit nem viszek túlzásba..de nem szeretnék 25 kg-ot hízni..elég volt az előző két terhességem alatt a hízástól kialakuló problémákat kibírnom..sztetek ha 7 kg-ot híznék kb az kevés lenne?

2012. aug. 14. 20:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nem fontos neked a babád egészsége? :/ Miután megszületett, bőven ráérsz a testeddel foglalkozni. Hiába nem szeretnél hízni, senki sem szeretne, de itt most nem az a fontos, hogy mekkora leszel, hanem az, hogy a picidnek jó legyen. Ki ajánlotta neked a biciklit? Az az ember vagy rosszat akar neked, vagy csak nem normális. A kismama torna az tényleg jó, de majd később. Nem most.
2012. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!