Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhatja a késést a stressz?

Okozhatja a késést a stressz?

Figyelt kérdés

Kb. 25 naposak a ciklusaim, ma kellett volna megjönnie, de csak barnázás van egy kicsi. A múlt havi vérzésem 3 nappal korábban jött meg, rendesen tartott is ahogy kellett.

Minden egyes együttlétnél legelejétől a végéig védekeztünk. (óvszerrel, de még így sem bennem ment el a párom egyszer sem, tudom ez szörnyen hangzik, de az okokra nem akarok most kitérni miért így, ez közös döntés volt).

Az utóbbi napokban teljes csőd vagyok, nagyon sokat idegeskedek egyéb dolgok miatt és most ez is. :(

Ma reggel csináltam egy tesztet, de negatív lett.

Elképzelhető, hogy a sok idegeskedés miatt késik?

Semmi tünetem nincs amúgy, se nem viszket, feszül a mellem, nem émelygek, csak néha rámtör egy "mindjárt megjön érzés". Vagy elképzelhető lenne, hogy volt valami sérülés az óvszeren és mégis terhes lennék ? Akárhogy gondolkodok, teljesen lehetetlennek tartom. De már nem tudom mit gondoljak.



2019. júl. 1. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Védekeztél, nem vagy terhes. A stressz simán okozhatja.
2019. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csak a stressz az oka, vagy esetleg valami hüvelybetegség (ha viszket vagy erős folyásod van akkor mégnagyobb rá az esély) , én nemhiszem h bármi hiba történt a védekezéssel és terhes vagy
2019. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!